Geri

Yıldız Haritaları – Analizlerimiz

Yıldız Haritası, Transit Harita Kıyaslaması, El Çizgileri, İsim Analizi, Sevdiklerinizle Haritanızın Uyum Yıldız Barışması Analizi, Doğacak Bebeklerin Tarih Belirlenmesi ve tüm Harita Analizleri için İletişime geçiniz.

Asistanımız 05320557520

Yıldız Haritaları Ve Analizler

Bu konuda iki tip tercihiniz var.

Haritanız, transit etkileri, Elleriniz, Sevdiğiniz bir insanla yıldız uyumu (Barışması) ve İsminizle ilgili öne çıkan konuların 1 saatlik yüz yüze (web üzerinden ) danışmanlık şeklinde yapılan analizler veya

Haritanızın, Transitlerinizin, Ellerinizin, Sevdiğinizle Yıldız uyumu (Barışması) ve İsmim Analizlerinizin 10 günlük en az 23 sayfa çalışmayla oluşturulduğu dekanlarla bakıldığı analiz çeşidi var. Siz ister öne çıkan konularda alacağınız sözlü danışmanlığı yada detaylı Analizleri yazılı ve ayrıca aklınıza takılanları sorma imkanı olan yazılı analizi seçebilirsiniz. Tavsiyemiz bütçeniz el veriyorsa ikinci detaylı analizi seçmenizdir.

Analizler neleri Kapsamakta

1- Doğum Haritanızı ve Dekansal detaylı analizini, bu aslında hayat yolunda rol haritanızdır. Tüm güçlü ve zayıf yanlarınızı hayattaki sınavlarınızı, nelerle sınav olabileceğinizi bunlarla baş etmeyi, esmalarınızı ve dua vakitlerinizi, adım adım yapılması gereken tüm yönlendirmelerinizi öğrenirsiniz.

2- En az 124 (Yüz yirmi dört) haftalık Transit etkilerin analizinin yapıldığı grafik ile anlatımlı kıyas çalışması. Bu sizin YOL HARİTANIZDIR. Özellikle Satürn ve Jupiterli gezegen hareketlerini yapmanız gerekenleri tek tek öğrenebilirsiniz.

3- Ellerinizin resmini yollayıp bunun detaylı analizi ve Haritanız ile isminizin kıyaslanmasını. Elleriniz aslında Doğum Haritanızın sağlamasıdır. Çünkü Astroloji ve eller arasında da alaka vardır. Çizgilerin size olan mesajları fallaşmadan anlatılmaktadır.

4- İsim ve Soy isminizin derin anlamlarını, ses analizini, harita eller ile kıyaslanışını, mümkünse yeni isim önerilişini almaktasınız. Doğum haritanız ve Elleriniz incelendikten sonra İsminizdeki harflerin kapatıcı etkileri varsa yeni isimler önerilmektedir.

5- Doğacak bebeğinize hangi tarih ve saatin daha uygun olduğunun, bebeğin isim ve doğum saati günü analizinin danışmanlığını da alabilirsiniz. ( Bizim kızımız böyle doğan ilk çocuktur. 15 Nisan 2009’da Saat 13:19’da doğmuştur)

6- Sevdiğini biriyle uyum derecenizi, hangi konularda sıkıntılarınızın olduğunu ve çözüm yollarını alabilirsiniz.

7- Şirketinizin ve Evlilik tarih ve saatinize göre evliliğinizin Yıldız Haritasını inceleyebiliriz ve bunu dekansal olarak size açıklayıp mali disiplin veya sıkıntılar konusunda danışmanlık desteği alabilirsiniz.

8- Özürlü ve sorunlu çocuğunuz yada kardeşiniz için harita ile birlikte danışmanlık desteği de alabilirsiniz. Bu Astropsikoloji, Astropsikanalizin kapsamına girmektedir ve bu konuda da Psikiyatrlara İslami Astroloji dersleri verilmekte olup bu konu hastalıkların çözümü konusunda modern ve farklı bir çalışmayı da başlatmamızı sağlamaktadır. ( Bu Psikyatr Öğrencilerimizin desteğinde yürütülmektedir kapsamı Astropsikoloji Astropsikyatr’dır.)

Aklınıza takılan ve sormak istediğiniz her konuda iletişim kısmındaki bilgilerden bize ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

Yıldız Haritanızı, Transit etkilerini 3 yıl olarak, El Çizgileri ve İsim Analizlerinizi bize yaptırabilirsiniz.

Tel:              +90 5320557520 Mesaj atınız size döneriz

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir