Geri

İslam Astrolojisi Nedir ?

İslam astrolojisi, merkeze kabe ve onun 4 köşesini ( beşinci element tavanını) , ellerimiz ve 4 parmağını ( beşinci element baş parmağını), isim analizlerine birgül ebcet çalışmalarına, uyum analizlerine, doğum haritasını ve transit etkilerine, el ve numeroloji analizlerini beraberce birbirleriyle bağlantılı olarak ele alarak birbirinin alakasız gözeterek analiz yapan tek astroloji şeklidir. İslam astrolojisi fatihanın 7 ilçesini kabe’nin hayat şifreleri inden alarak analiz yapan ve fal karma reenkarnasyon büyü gibi unsurları reddederek bunlarla mücadele eden tek Hikmet ve tevhit astrolojisi midir. İslam astrolojisi danışmanlık hizmetleri konusunda titiz veka beyim merkeze alarak en doğru en hakikatli hikmetli Eşref saatlerini dua zikir sadaka zamanlarını açıklar. İstanbul astrolojisi gezegenleri burçları metodolojik figürlerle eşleştiren gezegen ve burçları hükümetleriyle aynı zamanda bir tebliğ ve islam’ı yayma hizmeti ve davasıdır. İslam astrolojisi tek gerçek sahih din olarak islam’ı benimsemiştir ve peygamberimiz Hazreti Muhammed sav Darul Erkamda başlattı aydınlanma hareketinin günümüzde çok popüler olan astroloji üzerinden devamıdır ve kesinlikle bir davası vardır ve bu dava kesinlikle tevhit ve Hikmet davasıdır…

Sizin Için Hazırlanan En Iyi Ve
En Dogru DOĞUM HARİTASI EL İSİM UYUM ANALİZLERİNİ Ögrenin

İslam Astrolojisi  kitabımız ilk olarak 2009 yılında yazıldı ancak 2010 yılında İslam’da astroloji olarak basıldı. 2012 yılında Kabe’nin Hayat şifreleri sembollerin dilini yazdık. Kâbe merkezli İslami astroloji oluşturuldu ve 2015 yılında İslami astroloji olarak yeniden basıldı. Bu baskıda çabucak tükendi ve 2017 21 yıllarında İslam astrolojisi olarak üçüncü ve dördüncü baskıları yapıldı. Kitaplar çok büyük bir ilgi gördü ve Türkiye’de ve dünyada ilgiyle takip edildi. Türkiye’nin ilk İngilizce Fransızca yayın yapan ve kırktan fazla ülkede özellikle Afrika ve Orta Doğu bölgelerinde yayın yapan entier.tv kanalında Fate and Astrology adıyla yapılan programda Ayhan Özcimbit bu öğretileri İngilizce olarak tüm dünyaya tanıttı.

Tebliğ niteliğinde olan bu programlarda büyük bir beğeniyle takip edildi yurtdışında. Ayhan Özcimbit bu öğretilerine diğer kitapları ellerimizin dili ve şahitler yemek yeri yetim Muhammed seğirmeler adlı eserlerinde daha da genişletti. Bununla alakalı olarak online eğitimlerde tüm dünyaya açık şekilde vermektedir ayrıca bu dersler online olarak bu siteden de izlenebilir ve sonrasında İslam astrolojisi sertifikasında online olarak alabilirsiniz. Yapılan danışmanlıklar ve verilen hizmetlerle alakalı olarak hizmetlerimiz bölümünde açıklamaları okuyabilirsiniz.

Kimler Faydalanabilir

  • Hizmetlerimizden 18 yaşını doldurmuş veya velayeti anne ve babasında olan bebekler, çocuklar anne ve babaları başvurarak evlatları için hizmetlerimizden faydalanabilirler. Bebeklerin ve Çocukların haritaları anneleri ve babaların kendinden çok daha önemlidir. Çünkü kendilerine uygun eğitim iş ve meslekleri önceden tespit edilip buna göre çocukların yönlendirmeleri yapılır. Ayrıca kimlik ve kişilik özelliklerinin önceden bilinmesi büyük bir avantajdır. Zorlu yıllar hangi konuda görülmekte bununla alakalı ön çalışması yapmak avantajlıdır.
  • Hizmetlerimizden kesinlikle Allah’a imanı ve güveni umudu olmayan kişiler yararlanamaz. Bu kişilerin kesinlikle bize başvurmamaları hizmet istememeleri rica olunur. Çünkü ne bizim onlara ya da onların bize asla bir faydası dokunmaz. Bu nedenle eğitimlerimize de katılacak olanlar kesinlikle Allaha imanı, umudu ve güveni olması şarttır. Tarot fal büyü ve bunun gibi İslam’ın yasakladığı Karma ve reenkarnasyon unsurlarla uğraşanlar da lütfen bizlerden uzak dursun.
Qualified Astrologers
512
Qualified Astrologers
512
Qualified Astrologers
512
Qualified Astrologers
452
Qualified Astrologers
452
Qualified Astrologers
12

İSLAM ASTROLOJİSİ Hakkında Ne Diyorlar?

Kursiyerlerimizin eğitim ve kurs içerikleri hakkında görüşleri