Geri

Şifa Eşref Zamanları Nedir?

Her burcun yükselenin stresi yemek yeme şekli farklı olabilmekte. Doğum haritalarında 6. Ev sağlık evi ve bu eve göre de beslenme şekli olmalı. Aynı zamanda dengeleme esmaları nedir hangi besmele ile dua ederek yemek yenmeli? Bu soruların cevapları aşağıda.

KOÇ Güneşi Yükseleni ve 6. Evi koç olanlara baş kısmı öne çıkar ve baş ağrıları migren vb sorunlar bulunabilir. Ayrıca bazılarında kan hastalıkları da ortaya çıkabilir. Şifa için Şafi ve Hafız esmalarını Salı günleri Sabah namazından sonra güneş doğmadan 1 saat önce dualarında söylemeliler. Bu eşref saatinde “Rabbim midemden önce RUHUMU doyur” diye dua etmeleri daha az yemek yemelerine neden olacaktır. ( Doğum haritalarında 6. Ev hangi burçsa o da baz alınmalıdır eşref saati için). Ayrıca yemekten önce Bi ismi Allah Errahman El Halim ves Sabur esması çok iyi gelir. Koç’un enerjisi yüksektir ama kararında az miktarda Et süt ürünleri alsa da sebze ve meyveleri Kuru fasulye yeşil fasulye domates ıspanak yeşil salata ruhuna vücuduna çok iyi gelir.

BOĞA Güneş Yükseleni ve 6. Evi boğa olanlarda boyun boğaz kısmı öne çıkar ve boğaz tiroid guatr boyun fıtığı vb sorunlar bulunabilir. Şifa için Şafi ve Hafız esmalarını CUMA günleri Sabah namazında namaz bitince hemen secdede dualar da söylemeliler. Bu eşref saatinde sabah namazı vakti girer girmez “Rabbim beni kimseye muhtaç etme senin rızan için zekat verebilmeyi nasip et.” diye dua etmeleri daha az yemek yemelerine neden olacaktır. ( Doğum haritalarında 6. Ev hangi burçsa o da baz alınmalıdır eşref saati için). Ayrıca yemekten önce “Bi ismi Allah Er Rahman El Kerim vel Gani” esması çok iyi gelir. Boğa’nın yiyecekleri guatra iyi gelen besinler, boyun fıtığını engelleyen kelle paça çorbası, pancar, Havuç Patates,  her çeşit meyvenin taze olanları.

İKİZLER Güneş Yükseleni ve 6. Evi ikizler olanlarda göğüsler akciğerler öne çıkar ve sigaraya düşkünlük çok olacağından akciğer hastalıkları göğüs hastalıkları meme kanserine dikkat edilmelidir vb sorunlar bulunabilir. Şifa için Şafi ve Hafız esmalarını ÇARŞAMBA  günleri GECE namazında namazında dua edilmelidir. Bu eşref saatinde “Rabbim karın yağından sana sığınırım bilgimi arttır yağımı değil” diye dua etmeleri daha az yemek yemelerine neden olacaktır. ( Doğum haritalarında 6. Ev hangi burçsa o da baz alınmalıdır eşref saati için). Ayrıca yemekten önce “Bi ismi Allah ErRahman El Alim vel Hakim” esması çok iyi gelir. İkizlerin yiyecekleri akciğere iyi gelen tüm besinler (Özellikle sigara içenlere) brokoli Lahana, marul, ceviz içi zarı. Taze sebze ve meyveler ve turşular çok iyi gelir.

YENGEÇ Güneş Yükseleni ve 6. Evi Yengeç olanlarda göğüsler akciğerler öne çıkar ve sigaraya düşkünlük çok olacağından akciğer hastalıkları göğüs hastalıkları meme kanserine dikkat edilmelidir vb sorunlar bulunabilir. Şifa için Şafi ve Hafız esmalarını PAZAR  günleri YATSI namazında namazında dua edilmelidir. Bu eşref saatinde “Rabbim mide ağrılarına yol açacak sıkıntılardan sana sığınırım” diye dua etmeleri daha az yemek yemelerine neden olacaktır. ( Doğum haritalarında 6. Ev hangi burçsa o da baz alınmalıdır eşref saati için). Ayrıca yemekten önce “Bi ismi Allah ErRahman Er Rahman er Rahim” esması çok iyi gelir. Yengecin yiyecekleri mideye iyi gelen tüm besinler mısır, bol kabak ve marul veya yeşil salata. Strese yatkın olan Yengeçler evden dışarı çıkmak istemeyebilir ve abur cubur yeme eğilimler vardır dikkat etmeliler.

ASLAN Güneş Yükseleni ve 6. Evi Aslan olanlarda kalp ve kalp damaları önemlidir.  Bu nedenle Aslanlar çok yağlı besinler yememelidirler. Şişmanlamamaya dikkat etmeleri gerekmekte.  Şifa için Şafi ve Hafız esmalarını CUMARTESİ  günleri AKŞAM namazında namazın da dua edilmelidir. Bu eşref saatinde “Rabbim insanı ibadetten soğutan yağlardan sana sığınırım” diye dua etmeleri daha az yemek yemelerine neden olacaktır. ( Doğum haritalarında 6. Ev hangi burçsa o da baz alınmalıdır eşref saati için). Ayrıca yemekten önce “Bi ismi Allah ErRahman El Kadir vel Kerim” esması çok iyi gelir. Aslan yiyecekleri Kalbe iyi gelen tüm besinler (Özellikle sigara içenlere) omega 3 ile zengin olanlar iyi gelir. Kolestrol düşük olmalı tansiyona dikkat etmeli. Çabuk öfkelenen aslanlar kalbe daha çok dikkat etmeli.

BAŞAK Güneş Yükseleni ve 6. Evi başak olanlarda bağırsaklar çok önemlidir.  Bu nedenle başaklar kabızlık yapabilecek tüm besinleri dikkatli yemeleri gerekmektedir. Düzenli ve zamanında tuvalete gitme alışkanlıkları mutlaka olmalı.   Şifa için Şafi ve Hafız esmalarıyla SALI  günleri AKŞAM namazında ÖNCE dualar etmelidir şifa için. Bu eşref saatinde “Rabbim insanların hatalarını kusurlarını gördüğümde bunu kafaya takıpta kendimi hasta etmekten sana sığınırım. Kendime zarar verecek olan yiyecekleri yememe konusunda bana yardım et” diye dua etmeleri daha az yemek yemelerine neden olacaktır. ( Doğum haritalarında 6. Ev hangi burçsa o da baz alınmalıdır eşref saati için). Ayrıca yemekten önce “Bi ismi Allah El Halim El Basir” esması çok iyi gelir. Başak yiyecekleri bağırsaklarına iyi gelen tüm lifli yiyecekler sebze ve meyveler tüm besinler (Özellikle sigara içenlere) ayrıca zeytin yağı fındık yağı iyi gelir. Fastfood dan kuru gıdaları sürekli yemekten kaçınmalıdır kesinlikle organik ev yapımı yoğurdu yemelidir fabrikasyon yoğurdu ağzına sürmemelidirler…

TERAZİ Güneş Yükseleni ve 6. Evi Terazi olanlarda idrar yolları böbrekler çok önemlidir.  Bu nedenle teraziler idrar yollarına zarar verebilecek ve böbrek taşı yapabilecek yiyecekleri dikkatli ölçülü yemeliler. Şifa için Şafi ve Hafız esmalarıyla  CUMA günleri İKİNDİ Namazı SONRASI dualar etmelidir şifa için. Bu eşref saatinde “Rabbim, insanların içinde adaletle davranmayı ve dengeli yemek yemeyi bana nasip et. Kilo almaktan sana sığınırım” diye dua etmeleri daha az yemek yemelerine neden olacaktır. ( Doğum haritalarında 6. Ev hangi burçsa o da baz alınmalıdır eşref saati için). Ayrıca yemekten önce “Bi ismi Allah El Vedud vel Kerim” esması ruhun tatminine iyi geldiği için bu çok iyi gelir dengeli yemek yemeyi sağlar. Terazi yiyecekleri idrar yollarına böbreklere zarar verebilecek tüm besin ve içeceklere karşı dikkatli olmalı (Özellikle sigara içenlere) ayrıca bol temiz su içmeyi ihmal etmemelidir…

AKREP Güneş Yükseleni ve 6. Evi Akrep olanlarda genital bölgeler çok önemlidir. Akrepler için cinsel hayatları önemlidir ve buna zarar verecek olan içki sigara uyuşturucudan en fazla kaçmaları gereken burçtur.. Şifa için Şafi ve Hafız esmalarıyla  SALI günleri İKİNDİ Namazında etmelidir şifa için. Bu eşref saatinde “Rabbim, insanların yaptıklarını içime atıp streslenerek bunun sonucunda aşırı yemek veya içki gibi haram aktivitelerden sana sığınırım ” diye dua etmeleri daha az yemek yemelerine neden olacaktır. ( Doğum haritalarında 6. Ev hangi burçsa o da baz alınmalıdır eşref saati için). Ayrıca yemekten önce “Bi ismi Allah Et Tevvab vel Afüv” esması ruhun tatminine iyi geldiği için bu besmele çok iyi gelir dengeli yemek yemeyi sağlar. Akrep yiyecekleri cinsel gücü zayıflatan yiyecekler olmamalı evliyse, bekarsa cinsel gücü dengeleyecek yiyecekler yenmeli Marul gibi mesela.

YAY Güneş Yükseleni ve 6. Evi YAY olanlarda uyluk kemikleri eklem yerleri önemli. Yaylar sporu seven burçlardan bu nedenle dikkatli spor yapmalı kendilerini incitmemeli özellikle eklem yerlerini.. Şifa için Şafi ve Hafız esmalarıyla  Perşembe günleri Öğle Namazında etmelidir şifa için. Bu eşref saatinde “Rabbim, midem yeterince ama beynim bilgiyle dolsun ” diye dua etmeleri daha az yemek yemelerine neden olacaktır. ( Doğum haritalarında 6. Ev hangi burçsa o da baz alınmalıdır eşref saati için). Ayrıca yemekten önce “Bi ismi Allah El hadi ve Rabbul Alemin” esması ruhun tatminine iyi geldiği için bu besmele çok iyi gelir dengeli yemek yemeyi sağlar. YAY yiyecekleri spor yapanlarda özellikle enerji veren bol vitaminli organik besinler olmalı.

OĞLAK Güneş Yükseleni ve 6. Evi Oğlak olanlarda kemikleri iskelet sistemi önemli. Kemik erimesine karşı bol kalsiumlu yiyecekler proteinler almalılar. Şifa için Şafi ve Hafız esmalarıyla  Cumartesi günleri Öğle Namazından önce dua  etmelidir şifa için. Bu eşref saatinde “Rabbim, karnım yeterince doysun fazla değil, zekatımı sadakamı arttır, yoksullara daha çok yardım etmemi sağlayacak bol kazanç ver” diye dua etmeleri daha az yemek yemelerine neden olacaktır. ( Doğum haritalarında 6. Ev hangi burçsa o da baz alınmalıdır eşref saati için). Ayrıca yemekten önce “Bi ismi Allah El Basıt vel Fettah” esması ruhun tatminine iyi geldiği için bu besmele çok iyi gelir dengeli yemek yemeyi sağlar. OĞLAK  yiyecekleri kemik sağlığı için öne çıkan yiyeceklerden olmalı.

KOVA Güneş Yükseleni ve 6. Evi Kova olanlarda dizler sinir sitemi beyin beyincik önemli. Beyne iyi gelen omega 3 gıdaları ayrıca kıkırdak doku için kelle paça, meyveler iyi gelir. Şifa için Şafi ve Hafız esmalarıyla  Cumartesi günleri kuşluk vakti 9-10 arası dua  etmelidir şifa için. Bu eşref saatinde “Rabbim, hareketimi kısıtlayacak beni zihinsel olarak yavaşlatacak olan obeziteden sana sığınırım” diye dua etmeleri daha az yemek yemelerine neden olacaktır. ( Doğum haritalarında 6. Ev hangi burçsa o da baz alınmalıdır eşref saati için). Ayrıca yemekten önce “Bi ismi Allah El Kayyum vel Alim” esması ruhun tatminine iyi geldiği için bu besmele çok iyi gelir dengeli yemek yemeyi sağlar.

BALIK Güneş Yükseleni ve 6. Evi Balık olanlarda ayaklar önemli. Ayaklarını üşütmemeli. Ruhsal durumlarına dikkat etmeliler. Şifa için Şafi SELAM ve Hafız esmalarıyla  Perşembe  günleri güneş doğduktan 1 saat sonra dua  etmelidir şifa için. Bu eşref saatinde “Rabbim, insanların beni üzmelerinden dolayı kırılan kalbimin hırsını yemekten çıkartmamama yardım et lütfen” diye dua etmeleri daha az yemek yemelerine neden olacaktır. ( Doğum haritalarında 6. Ev hangi burçsa o da baz alınmalıdır eşref saati için). Ayrıca yemekten önce “Bi ismi Allah El Mumin vel Muheymin” esması ruhun tatminine iyi geldiği için bu besmele çok iyi gelir dengeli yemek yemeyi sağlar.

DANIŞMANLIKLAR VE ANALİZLERİMİZİN KONULARI

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ, HARİTANIZA GÖRE BESLENME ŞEKLİ, TRANSİT ANALİZLERİ, EL ve İSİM ANALİZLERİ, SEVDİĞİNİZLE YILDIZ UYUMU-UYUMSUZLUĞU ANALİZİ, YILLIK AY VE GÜNEŞ TUTULMALARI ETKİLERİ, AY HAREKETLERİNİN SİZE (HARİTANIZA) ETKİLERİ, HARİTANIZA GÖRE EŞREF SAATLERİ, ESMALARINIZ, DUALARINIZ, SADAKA, ZEKAT, İNFAK ZAMANLARI VB.

BİLGİ İÇİN !!

05320557520 whatsapptan asistanımıza mesaj atınız dönelim

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir