Geri

Çi̇n Korona Ve Kova Burcu – İslam Astrolojisi Vizyonu

Böyle bir yazıyı kaleme almadan önce pek insanlar anlamaz diye yazmak istemedim.Çünkü konu birbirine o kadar bağlı ki? Ancak sosyal medyadan benden açıklama isteyen insanların ricasını kırmakta istemedim. Bu yazıyı dikkatle yavaşça okuyunuz lütfen.

Kabenin Hayat Şifreleri ve İslam Astrolojisinde açıkladım. Kabe’nin doğusu Çin’e açılmakta. Kabe’nin Doğu köşesinin hava elementi 11.ev Kova evi, Çin cumhuriyetinin Kova burcu olduğunu açıklamıştım. İlim Çinde olsa gidin alın diyen Peygamberimizdi.

Çin, 11. Ev Kova evinde Kabenin doğusunda. Hastalık Kova evinde 11.evde bir beraber olma cem, cami cuma cemaat cumhur cumhuriyet evinde, birliğimizi tehdit ediyor bir araya gelemiyoruz cuma namazı kılınamıyor cemaat olunamıyor. Düğünler toplantılar tamamen iptal oldu.

Satürn gezegeni Çine yaklaştığında ve bu bize ciddi sıkıntı işaretiydi. Kova burcu ve La İlahe diyen ama İlla Allah demeyen Çin ciddi sıkıntı yaşadı Satürn Kovaya geçerken. Kova burcu bilimin burcu. Korona labartuar da Kova aklının ürettiği yapay bir hastalık. Ak ciğerleri etkiliyor insanın hava almasını engelliyor bu hava elementli ve hava burcu virüsü. Bu nedenle bu virüs ve bundan sonra gelecek olanlarda solunum yolu sıkıntılı yapay virüsler daha etkileyecek insanlığı.

Zodyakta İkizler burcu Kabenin Kuzey Kuzey Batısında, bu kısım daha çok AB nin batı bölgeleri özellikle İkizler burcu Britanyayı daha fazla etkileyecektir. İkizler burcu İngiltere önlem almayacağını da söyledi ve kendi yaşlılarını havasız bırakarak öldürecek. Hastalık daha sonra ABD yede daha fazla geçecek elbette ama Terazi burçta 10. evinde satürn olan ABD bu hastalığı önlem alırsa KOva satürnlü zamanlarında iyicil açılarla en kolay atlatacak ülke olur.

İtalya Almanya Fransa İkizler burcu İngiltere nefes alamayacak durumda. Az önce dedim İkizler ak ciğerleri ifade ediyor. Satürn Kova dan geçtiği sürece Korona ve Benzeri sıkıntılar Çinde ve AB de devam eder. Bu dönemdeler de Cumartesi özellikle sabah 9 11 arası sadakalar çok ama çok önemli.

Aynı saatte Ya Basıt Vel Fettah Vel Latif esmaları da ülke ve toplum dünya için çok önemli zikirler. Bu pazartesi akşam namazında da yapılmalı.

Yetimler yaşlılar gözetilmeli.

Eğer herkes bencilleşirse Allah da merhamet etmez.

#İslamAstrolojisi

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir