Geri

Seçi̇m Felci̇ Ve Uyum Anali̇zi̇

İnsanın hayatında en önemli konu işini, eşini, yiyeceklerini ve spor çeşidini doğru seçmektir. Eğer insan bunlardan birini yanlış seçerse o kişide huzur olmaz. Bir insan bu konularda doğru seçim yapması için öncelikle kendisini iyi tanıması lazım kendisini iyi tanımazsa o zaman hatalar hatalı seçimler yapabilir. Bu seçimleri eğer yanlış yaparsa hayatı tam bir felce uğruyor ve buna kısaca SEÇİM FELÇİ yaşamak diyebiliriz. İnsanın hayatı ister sevgisel ister maddi isterse fiziksel sağlık yönünden olsun seçimlerini yaparken dikkatsiz olursa tam bir felç yaşamakta sonra bu felci iyileştirmek için adına Theta Healing, Access Bars vb denilen şifacılara gitmekte.

Onlarda insanın geçmişine psikologlar gibi gidip o kişiyi tanımlayıp ona bundan sonraki hayatında en sıkıntılı neyin olabileceğini sorgulatıp gösterip mevcut olanı anlama kabulenme razı ettirme veya insanın kendisini engelleyen inandığı yanlışları recmettirmeye götürüyorlar kısaca açıklarsak.

 

İyi tamam da insan kendisini yaşı ilerleyince tam olarak tanıyabilmek te ve tam tanıdığı yaşlara gelince de saçı beyazlamış veya bir işi eşi seçme konusunda geç kalmış (doğurganlık yaşını geçeceği endişesi ) olabilmektedir de.

Onca yaşananlardan sonra ve kel kaldıktan sonra elinizde tarak olmasının da bir anlamı kalmıyor gibi geliyor kulağa değil mi?

 

Tüm bu sıkıntıları yaşamama veya hayatı daha az kayıpla daha iyi yaşamak nasıl mümkün olacak ?Seçimlerimizi nasıl doğru yere kanalize etmek zorundayız ve SEÇİM FELCİ yaşamaktan nasıl kurtulabiliriz?

 

Doğum haritaları insan için çok önemlidir özellikle de çocuklar için. Çocuklara eskiden evlenmeden önce çeyiz hazırlanırdı, onları evliliğe hazırlardı anne ve babalar. Gelenekler öylesine güçlüydüki insanların kişiliği pek önemli değildi ve görücü usulü ile evlilikler yapılır evlenilir anne baba olunur ondan sonra koç tarlaya hanım su getir testiyle su gelir hanım dürüm getir soğanlı yumurtalı erzaktan yemek yenir tekrar tarlada çalışmaya devam edilir emek yoğun çalışılır para çok kıymetli olurdu ve yağmurun doğru zamanda yağması o kadar önemliydi ki insanların dindarlıklarının arkasında cehenneme gitme korkusu kadar buğdayların kuru kalması korkusu da vardı ve insanın kişiliği genelde bu yapı içinde ortaya çıkamazdı. Nice mühendis kafalı çocuklar okutulmadı tarlalarda heba oldu nice ülke yönetebilecek zekada kadınlar 5 10 çocuk kucağına verilerek algoritmik zekası o 10 çocuğu yetiştirmeye harcanırdı. Birileri sizin için eşinizi işinizi seçiyordu. Tarlalar bölünmesin diye Rostschild’ler gibi amca dayı kızları ile evlenilir işinizde genelde çiftçilik değirmencilik en fazla marangozluk veya çömlekçilikten ileri gidemezdi.

 

Evet şimdi yaşam çok daha farklı. İnsanı ve karakterini analiz eden bir çok unsur var, karakter testleri, enegram vb. Ben şahsen insanı en iyi analiz eden unsurun Doğum Haritası Analizi olduğuna inananlardanım. Çünkü harita analizlerinin arkasında derin hikmetler var. Hoş, günümüzde o hikmetleri İnanç üzerinden soran sorgulayan pek yok. Vedik gibi şirk astrolojisi bile alıcı bulmakta ülkemizde.

Dünyada inanç  ve felsefe üzerinden yürüyen bunu yapanlardan biri Gahl Sasson’dır, Türkiye’de bunu yapmaya çalışanlardan biride İslam Astrolojisi, Kabenin Hayat Şifreleri Sembollerin dili, Ellerimizin Dili, Seğirmeler kitapları üzerinden nacizane zatım uğraşmaktayım.

Çünkü HİKMET VE NİÇİN SORULARIYLA  uğraşmak pek para getirmemekte, insanların çoğu hikmetlerle ilgilenmiyor ( NE ZAMAN EVLENECEĞİM, KISMETİM VAR MI?, ZENGİN OLACAK MIYIM? GİBİ ÇOK BASİT SORULARIN PEŞİNDE.) , detaylara bakmıyor sormuyor soramıyor, sormak için temel alt bilgileri edinme çabası da çok az kimsede var.

Ben buradan kendi az sayıda bulunan okurlarıma teşekkür ederim, çünkü o az sayıda okur sayesinde anlatmak istediklerim gittikçe daha fazla yayılmakta.

Hamd olsun ki Hawai’de Müslümanlığı seçen Amerikalı bir hemşire Natural TV’de Faith and Astrology videolarımı izleyerek buldu ve İslam Astrolojisi ve Kabenin Hayat Şifrelerini anlamanın heyecanıyla bana teşekkür etti. Kendiside Amatör bakım yapan bir Astrolog olduğu halde kendisi ve çocukları için İslam Astrolojisi rehberliğinde analiz istedi.

Gelecek kesinlikle ve kesinlikle İslam’ın olacaktır. Ancak Vahyin anlaşılmasını Felce uğratan Yahudi Dönmelerinin RivAyetleri, Vahyin AYETLERİnin önüne geçmeyi bıraktığı anda bizde tekrar ALTIN ÇAĞIMIZI yakalayacağız NİÇİN sorularını yeniden ama yeniden sorarak gelişeceğiz.

 

UYUM ANALİZİ sadece iki eş arasında yapılmaz, kişinin doğru eşi seçme yanında nasıl bir iş ile uyumu daha iyi, ne çeşit bir spor, ne çeşit bir beslenme ile daha iyi bir sağlık elde edebilir onları da elde edebilir. Elbette İslam Astrolojisi ve Kabe’nin Hayat Şifrelerinde belirttiğim gibi Şeytanın (Nefsin) o haritaya göre nasıl yanaşacağını açık yüreklilikle söylemek de cesaret istemekte. Genelde analiz isteyen insanlar kendilerine uyumlu olamayan iyi tanımadığı tam güvenmediği birine aşık olup da o kişi ile olan uyumsuzluklarını güzelce açıkladığımda, illa evleneceklerse güvenin esas olduğunu açıkça belirttiğimde buna tepkiler farklı olmakta. Ancak İslam Astrolojisi’nin umutsuzluk astrolojisi olmadığının altını çizmek isterim. Çünkü Esmaların gücü gezegenlerin işaretlerinden mesajlarından daha güçlüdür.

Çoğu falcı veya Astrolog ya insanın sadece duymak istediğini söyleyip avunmasını sağlamakta yada gezegeni ilah gibi görüp bununla insanları umutsuzluklara korkulara veya acılara kaygılara sürükleyip astrolojiden de soğutmaktadır.

Kimi insanın kültür sosyal eğitim seviyesi veya algısı da dar olduğu için anlatılanları yanlış algılayabileceğini söylememe hiç gerek bile yok. O yüzden ben şahsen algısı açık düşünen sorumlu beyne ve kalbe sahip danışanların ve okuyucuların peşindeyim. Bir kamyon çürük domatesle yemek yapamazsınız. Az ama öz kaliteli takipçi okuyucu ve danışan versin Allah. Instagramım da reklamlar devamlı dönmekte. Hiç biri erkek takipçi veya okurlar için değil o reklamlar, reklamlar onların cep telefonuna gitmiyor. Beni takip eden bulan erkekler reklamla değil Youtube da Türkçe veya İngilizce TV programlarımdan buluyor. Çünkü dünyayı değiştirecek olanlar biz erkekler değiliz kadınlardır.

Elbette Doğum El İsim Uyum Analizleri için hiç bir yaş tam olarak geç sayılmaz ama bu konuda çocuklar daha öncelikli olmalıdır. Eğer aile evlilik tehlike altında değilse. Bu yüzden benim danışan takipçi ve okurlarıma şunu söylemek isterim.

İSLAM ASTROLOJİSİ KAPSAMINDA Yapılan Uyum Analizlerinin tamamının arkasında sorgulanmış HİKMETLERE bağlı, gevelenen Ezberlere değil….

 

Allah insanı Seçim Felcinden korusun. 

Nerede LA (Arapça Hayır demek) nerede DA (Rusça evet demek) diyeceğimiz hayat yolumuzu (SIRAT) belirler.

İslam Astrolojisi Analizleri o seçimleri yapmada size en önemli yardımcılardandır….

Kendinize bir iyilik yapın….

İletişime geçin

[email protected]

05320557520 whatsapp bilgi mesaj hattı

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir