Geri

İslami Astroloji Dersleri

İslami Astroloji Dersleri

Derslerin İçerdiği Konular ve Süresi

1- İslami Astrolojiye Giriş: İslami Astroloji’nin diğer astroloji çeşitlerinden ayrılmasını sağlayan 7 Tevhidi İLKESİ. Tasavvuf Astrolojisinden Ayrıldığı noktalar. Hayatı oluşturan dört element, Kabe köşelerinin Anlamları Mesajları, Eldeki Parmakların anlamları, Dört Melek, Dört Halife, Esmaları, Duaları ve Sureleri.

2-Burçlar; 12 Burcun Analizi, esmaları, duaları, besmeleleri, şiirleri, özellikleri.

3-Gezegenler: Gezegenlerin sembolik anlamları, özellikleri, mesajları, esmaları, duaları, sureleri, konumlarına farklı bakış.

4- Evler: Haritada ki evler, anlamları, esmaları, doğal yöneticileri, esmaları, duaları, mesajları. Kabe’nin Haritada ki Konumu. Temsil edilen namazlar. Kişiye göre öne çıkan Namazların belirlenmesi. İbadetler, oruç tutulması gereken dengeleyici günlerin tespiti. Sorunların tespiti ve Kuransal çözüm yolları.

5- Ev Yöneticilerinin Konumları: Ev yöneticilerin farklı yerlerdeki anlamları, esmaları, duaları, verdiği zorlu mesajlarda sıkıntılı durumlardan çıkış yolları.

6- Dekanlar ve dekanlarla Analiz Yapımı: Haritada gezegenlerin ve Evlerin dekanlara göre daha detaylı analizinin yapılması.

7- İslam Astrolojisi ve Ellerimizin Analizi: Her iki elin çizgilerinin ve tepelerinin İslami Astrolojiye göre anlamı yeniden adlandırılması. Jupiter Tepesinin yanlış yerde isimlendirilişinin düzeltilmesi. Hayat, Akıl, Kalp, Başarı, Ticaret, Stres, Sağlık, Evlilik, Yurt Dışı çizgilerinin Doğum Haritasındaki karşılıkları ve aksayan konuların paralelleştirilmesi ve var olabilecek sıkıntılara karşı çözüm Esmaları, duaları ve sureleri.

8- İsim Analizi: İsmin anlamı, ses ve hece uyumu, baş ve son harflerin anlamları, Harita ve el çizgilerine olan uyumluluğu, uygun ismin belirlenmesi ve onu kullanmaya başlamak. Yanlış ismin verdiği zararlar. Konmaması gereken isimler. Uygun ismin harita eller ve doğum tarihi üzerinden tespitinin öğretilmesi.

9- Analiz İle Şifa: Harita, Eller ve İsim Analizi üzerinden analiz yaparak var olan rahatsızlıkların giderilmesi.

10- Uyum Astrolojisi: Eşlerin ve birbirini seven iki insanın harita kıyaslamaları analizi.

11- Doğum Saatini Saatini Bilmeyenlere Saat tespiti: Eklektik Rektifikasyon Yöntemi ile Doğum Saati ve Haritanın bulunması.

12- Harita Analizlerine Giriş: Haritaları Kısa, orta ve detaylı şekilde nasıl Analiz ederiz?

13- Sınav ve Sertifikasyon: Toplam yaklaşık 25 HAFTALIK 75 Saatlik Derslerin sonunda (Başarı Sertifikası İçin) 3 sınav hakkı var. 100 üzerinden 70 ve üzeri puan alanlar Başarı, altında alanlar Katılım sertifikası alacaktır, sertifikalar ister Türkçe isterse İngilizce olabilir. Bu tamamen isteğinize bağlı. Dersler, şu anda online üzerinden bireysel ve toplu olarak dünyanın her yerine verilmektedir. Ayrıca dersler istenirse Online İngilizce olarak anlatılacaktır. İlerleyen dönemlerde Webinar sistemi ile dersler Videolar şeklinde Türkçe ve İngilizce olarak verilecektir. Yurt dışındaki dersler hızlandırılmış seminer dersler şeklinde de olabilmektedir (Bunun için bilgi alınız Whatsapp: +90.532.0557520)

Bireysel Dersler verilmemektedir. Dersler internet üzerinden en az 5-6 kişilik gruplara verilmektedir. Bu konuda iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yıldız Haritası, Transit Harita Kıyaslaması, El Çizgileri, İsim Analizi, Sevdiklerinizle Haritanızın Uyum Analizi, Doğacak Bebeklerin Tarih Belirlenmesi ve Harita Analizleri için

İletişime geçiniz…

0532 0557520 Asistanımıza whatsapptan mesaj atınız size dönelim…

instagram @islamastrolojisi

youtube @islamastrolojisi

https://www.facebook.com/islamdaastroloji/

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir