Geri

PLÜTON

Plüton güneş sistemimizde Güneşe ve Dünyaya en uzak gezegendir. Bu küçük gezegenin toplam yüz ölçümü neredeyse Rusya Federasyonu kadardır. Onun yavaş ve çok uzaktan dönüşü yüzünden güneş sisteminde artık gezegen sayılamayacağı gibi saçma sapan teorilerde kapitalizmle materyalizmle beyni yıkanmış bazı astronomlarca ortaya atılsa da Plüton gezegendir ve son derece önemli bir fonsiyonu icra etmektedir.

İnsan mutlu ve huzurlu oldukça dünya hayatında zaman son derece hızla akar. Ancak sıkıntılar dertler ve acılar zamanın uzamasına yol açar ve zaman bir anda geçmek bilmeyen berekete bürünür. Plüton gezegeni ve yaptığı açılar bir kişinin doğum haritasındaki sınavlarını anlamamızı sağlar. Örnek olarak söylüyorum mesela Terazi’de plüton, sevgide sınanma işareti olabilmekte, 7. evde Plüton kişinin eşiyle sınavıdır mesela. Buna göre dikkatli ve titiz bir seçim yaparak evlenmesi gerekir (Eşinin de doğum haritası önemlidir). Açılarda önemli tabi, hangi gezegenle nasıl açılar yapmış.

Plüton Akrep burcunun yöneticisidir. Gün olarak yansıması Salı ve Cumartesidir. Yansıttığı esmalar Ed Darr, El Kabıt, El Cabbar, El Muzil Es Sabur en başta gelenleridir. Plüton’un kötü açılarda bir evde bulunması o evin büyük sınavını oluşturur. Namaz ve duaları, esmaları o evin yansıttığı namaz ve dualara göre olmalıdır. BU sınavın hafif atlatılmasına da sebep olur. Plüton, aslında hayatın çift yönlü oluşunu anlamamızı sağlayan mutluluk varsa hüzünde var, huzur varsa sıkıntıda var sözünün sınav ve hayatı uzatmanın adıdır. Asla onu kötü bir gezegen olarak görmemeliyiz. Sadece onu iyi analiz ederek yaşam sınavımızın derin kısmından güvenle geçmeliyiz…

Herkesin ayrı bir sınavı vardır ve hayat asla sınavsız olmaz olamaz. Yaşamın bir evresinde bu sınav ortaya mutlaka çıkar çıkmamışsa bile. Ne oldum denilmemeli ne olacağım denilmeli. Her gezegen kendi zodyakta evinde olumludur ama bu asla Plüton için geçerli değildir özellikle olumsuz açılarda.

Plüton, insanın Allah’ı zorluk anlarında ne kadar çok sevdiğinin anlaşılmasına hizmet eder…

Yıldızname Analizleri ve Danışmanlıklar için

Whatsapptan asistanımıza mesaj atınız size döner. 05320557520

( İslami Astroloji Kitabımızdan alıntılar içerir, kaynak belirtilerek paylaşılabilir).