Geri

AKREP BURCU

İSLAMİ ANALİZİ

Yöneticisi Mars ve Plüton olan Akrep burcu, Salı Gününün, Kırmızı ve Siyah rengin SU/Duygu elementi olan serçe parmağımızın alt boğumunu ifade eder.

Kabe’nin güney köşesini simgeler. Güney köşesi Kabe’nin en çok su Okyanus bulunan tarafıdır. Dördüncü Sure Nisa(Kadınlar) Suresini, anneyi anne gibi olmayı Anne demek olan UM kökünden denizleri yani aynı kök UMMANları, ve birbirine karşı anne gibi davranma yeri HAC ibadetini ve Hac’da Anne gibi bir Ummet olmayı ifade eder. Esmaları Afüv, Tevvab, Gaffar ve Gafurdur ki affetmeyi öğrenmesi gerek. Affedecek ki Allah’da affetsin.

Zodyakta 8. ev AZRAİL ölüm ve ahiret evinin simgesi yöneticisi olan AKREP burcu aynı zamanda cinselliği, soyu soğu geçmişimizi, geçmiş ataları, atalarının ŞİRK yolundan gitmeyen ve Islama inanan Hz Osman’ı, birazdan Akşam olacak hayatının son aşamasında dikkatli ol diyen İkindi namazını insanda duygu ve düşüncelerin çok değiştiği 40’lı yaşları, Şeytanın güneyden yanaşmasına dikkat ederek IRKÇI ve Faşizmin her türlüsünden kaçınmayı simgeler. (Devamı İslami Astroloji Kitabımızda ve Kabe’nin hayat şifreleri içinde bölümler halinde. Kaynak verilerek alıntı yapılabilir)

Akrep Burcu

(23/24 Ekim – 21/22 Kasım)

Akrep Burcu Şiiri
Sen mi yoksa ben mi Her şey toz duman,

Tut ellerimi,

Sanki tüm duygular keşmekeş,

Tabiat kaosta gibi,

Seçmek ne zor

Götür beni

Yüreğinin gerçeğine

(Devamı İslami Astroloji adlı kitabımızda)