Geri

Yeni Ay Ve Etkileri

Haftaya Yeni Ay Aslan burcunda olarak giriş yapacağız. Yeni Ay demek yeni başlangıçlar demek. Yeni Ay hangi konularda yeni başlangıçlar yapabileceğimizin ip uçlarını bize sunar. Aslan burcu genel karakteristiği Zodyaktaki evi de göz önüne alındığında çocukların, yeni aşkların, sanatsal etkinliklerin, Sanatsal kurslara başlamanın zamanını işaret eden bir Yeni Ay. Elbette her burca etkisi biraz daha farklı. Güneş burcuna ve Yükselenine göre Aslan hangi evindeyse buna göre kişi analizi okumalı. 30 Yaş öncesinde daha çok Güneş burcuna göre Yeni Ay Aslan okunmalı ama 30 Yaş sonrasında Yükselen ne isie Yeni Ay ona göre okunmalı. Mesela 35 yaşında biri öncelikle Yükselenine göre bakmalı. Elbette Stelyum’u güçlü olanlarda o stelyuma göre Aslana bakmalı mesela Terazi stelyumu güçlü olanlar Yeni Aslanda olan etkisini Terazi ye göre de ele almalı.

Şimdi Burçlara göre Yeni Ay Aslanı inceleyelim.

KOÇ BURCU ( Burcu Yükseleni ve Stelyumu KOÇ Olanlar da okumalı)

Burçlar Açısından;

Koç Burcu

Aslan Koç’un 5. evinde olduğu için, Sanatsal çalışmalar ve hobiler ile ilgilenme kurslara başlama zamanı diyebiliriz. Çocuklar ile ilgili yeni girişimlere başlama için önemli tarih. Yeni aşklara merhaba demenin zamanı. “DUASI: Rabbim sanatın sevap olduğunu biliyorum, Kıssaslarda hisseler vardır diyerek ayetin Tiyatroya önem verdiğini de biliyorum. Sanatsal konularda yeni başlangıçlar yapmayı diliyorum. Bi İsmi Allah Es Sani vel Musavvir diyerek başlanmalı sanatsal faaliyetlere.

 

Boğa Burcu

 

Boğalar için aile konuları ön planda daha çok. Aileden yardım göreceğiniz bir zaman. Gayri menkule yatırım yapacaklar için iyi bir zamanlama. Ev kiralama ve taşınma gündeme gelebilir. Ülkesinin sorunlarıyla daha fazla ilgilenebilirler. Duanız “Rabbim: Sevdiklerimle olan imtihanımı kolaylaştır. Bi İsmi Allah El vedud ver Rahim” diyerek Sıla-ı rahim yapılmalı.

İkizler Burcu

 

Kardeşleriniz, okulunuzu düşünme, kişisel gelişim kursları, uzun zamandır aramadığınız görüşmediğiniz biriyle iletişim, kitap medya reklam konuları için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. “Duanız; Rabbim senden dilimin bağını çözmeni iletişimimi güçlendirmeni diliyorum. Bi İsmi Allah El Alim vel Habir” ile Reklam iletişim vb konulara Programcılık NLP Kuantum Astroloji vb Kurslara başlamanızı tavsiye ederim.

Yengeç Burcu

 

Maddi konular, gelir kapısı açma, yeni iş anlaşmaları, yeni yatırımlar, paranın sevk ve idaresi, kredi çekme planları vb finansal meselelerin öne çıktığı yeni parasal planları yapıp uygulayacağınız zaman. Duanız: “Rabbim senden sürekli ve helal rızk talep ediyorum. Bi ismi Allah Er Rezzak vel Gani diyerek anlaşmaları imzalayınız”. İyi kalpli Yengeçler de geçmişte çok yara aldılar. Hassas kalplerini çok kırdılar. Ancak yaralarını sarmaya çoktan başladılar. Yukardaki dularını Pazartesi günü İkindi ve Yatsı namazlarından sonra söylerlerse müthiş bir etki oluşacak yüreklerinde. Hadi yengeç sıkma canını! İste dile, kalk, mücadele et sahada ol. Güzel günler geliyor…

Aslan Burcu

Hemen her konuda yeni başlangıçlar adına en geniş imkana Alanlar sahip ancak Yeni Ay yay Dekanında olduğu için İnançlar ve Felsefe, Yurt dışı gezileri ve dil öğrenme konuları daha çok gündemde. Edeceği en iyi dua “Rabbim! Gezmenin sevap (Hac’dan dolayı) olduğu bir inancın sahibiyim, gezme imkanı ver ki bilgi görgü ve düşüncelerimi daha da geliştireyim. Dogmatik sığ ve sefil açılara sahip olmaktan sana sığınırım”Bi İsmi Allah Rabbül Kerim”

Başak Burcu

Kendini dinleme kendine ödül verme adına harika bir zaman. Başaklar mükemmeliyetçi eleştiriyi bol yapan insanlar, çok yorulmuş olabilirler. Toplumun veya bireylerin onlara uymayan hal tavır ve davranışlarından uzaklaşmak isteyebilirler. Dindar olanlar İtikaf yapabilirler bu dönemde. Köye, ıssız bir orman kamp alanına gidebilir kafa dinleyebilirler. “Rabbim! Kalbime Sekinet ve sukunet ver. Diyerek Mutmain olabilirler. Bi İsmi Allah Es Selam vel Basıt” en iyi duaları.

Terazi Burcu

 

Teraziler için popülaritenin arttığı bir dönem. Arkadaş çevresi genişleyebilir. Yeni toplantı partiler etkinlik faaliyetler düğünlere katılmalar insanlarla tanışmalar adına harika zamanlar. “Rabbim, İyi insanlarla karşılaştır tanıştır kötülerden sana sığınırım. Bi İsmi Allah El vedud vel cami” en iyi duaları ve esmalaı besmelesi olacaktır.

Akrep Burcu

 

Akreplerin kariyer ve şöhrete ilk basamakları olacaktır. Eskisi gb olmayacak herşey. Akrepler 2012 Ekimden 2015 Ağustosa kadar çok çile çekti. Muhteşem günleri geliyor zaten. Ne istiyorlarsa hayr olmak üzere olacağı bir dönem 2017 Ekimden 2018 Ekime, 2018 Ekimden 2019 Ekim’e kadar Maddi, 2019 Ekimden 2020 Ekim’e kadar yaklaşık bu dönemlerde de tanınmanın hız kazanacağı zaman girdiler. Bir de bunun işareti olarak şimdi de Yeni ay 10 evde kariyer ve şöhret adına ismin parlaması adına muhteşem bir yeni başlangıç. İmzalarınızı atın korkmayın. Yeterki maddleri dikkatle okumuş olun. “Rabbim bei kendi gözümde küçült başkalarının gözünde büyüt. Bi İsmi Allah el basir vel Aziz” diye kesinlikle özellikle Salı günleri İkindi namazı vaktinde dular etmeliler….

Yay Burcu

Yaylar 2015 Ağustosundan beri analarından emdiği süt burunlarından geldi. Saçma sapan bir sürü sınav diye düşünebilir yay yaşadıklarına. Ancak değil. Çünkü bunlar onu pişirmekte. Onu eğitmekte ona bir çok yeni şeyi öğretmekte olgunlaştırmakta. Yay için yeni ay demek bu dönemde Yüksek öğretim planlamaları, yurt dışıyla ilgili işlerde yeni gelişmeler, yeni felsefi eğitici kurslara başlama zamanı. Dini konularda araştırma ve geziler içinde güzel zamanlar. Yüksek lisans doktora ve prof luk için çabalayanlar için güzel zamanlar geliyor. Duası “Rabbim senden bilgi değil sadece bilgelik, 

Oğlak Burcu

Oğlaklar için Aslan yeni ay demek  inançlar konusunda revizyon demek, miras konuları gündemde olabilir onlar için. Kazanmayı en çok seven burç olduğu için miras ve maddi konularda güzel haberler almak yeni gelişmeleri görmek hoşlarına gidecektir.

Kova Burcu

Kova burçları için Ortaklıklar ve Evlilik konusunda revizyon ve gözden geçirme dönemi başladı demektir. Kovalar eşleriyle beraber yeni plan ve programlar yapabilirler. Ortaklarıyla da yeni iş planları gündemde olacaktır. Hadi hayırlısı…

Balık Burcu

Balık burcuna etkisi sağlık konusunda ve iş değiştirme yeni iş bulma konularında olacaktır. Ameliyatlar, sağlık kontrolleri, şifa arama konusunda harika bir zamanlama. Ayrıca yeni iş bulma ve iş arama konusunda iyi bir zamanlama olacaktır. “Rabbim Sağlığımın düzelmesini sağla Şafi olan adınla, işsizlikten sana sığınırım çalışabileceğim iyi ve yeni güzel bir iş ver. Bi İsmi Allah Eş Şafi vel Hay” duası ve esması olmalıdır. Balıklar özellikle Perşembe güneş doğduktan sonra uyumamalı, güneşın doğduğu andan itibaren en az 2 saat yürümeli dua etmeli.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir