Geri

SÖZLÜ SES KAYITLI ANALİZLERDE

  • Randevu oluşturduktan sonra 15 gün içinde cayma ve randevuyu iptal etme hakkı vardır. 15 gün sonra ise Randevu iptal edilemez ancak farklı bir güne alınabilir..
  • Randevu gerçekleşip hizmet alımı yapıldıktan sonra ücret iadesi olmaz.

YAZILI ANALİZLERDE

  • Yazım için ön ödeme yapıldıktan sonra 15 gün içinde cayma ve  iptal etme hakkı vardır ( Yazıma başlanmamışsa). Yazıma başlanmışsa, analiz whatsapp email vb unsurlarla ulaştırılmışsa iade yapılamaz. Ayrıca Danışan email yoluyla veya whatsapp  üzerinden aldığı dosyayı açmasa bakmasa bile hizmet tamamlanmış alınmış sayılır kesinlikle ücret iadesi yapılamaz.
  • KİTAP ALIMLARINDA
    • Sipariş verildikten sonra 15 gün içinde kitap kargoya verilmemişse iade talebi yerine getirilir ve iade yapılır…
    • Sipariş verildikten sonra kargoya 15 gün içinde kitaplar verildikten sonra iade istense de yapılamaz..
    • Kargonun taşımacılık sebebiyle yaptığı hasarlardan sorumlu değiliz bu konuda sorumlu taşımacılık firmasına aittir ve zararı onlar tazmin ederler..

SEMİNER EĞİTİMLER İLE ALAKALI 

ONLINE EĞİTİMLERE KATILACAK OLANLAR ödemelerini yaptıkları andan itibaren Web Sayfası veya Sosyal Medya Araçlarında sisteme giriş yaptıkları ve dersleri izlemeye başladıkları andan itibaren Hizmet alımına başlamışlardır. Yapılan ödemeleri de asla geri iade edilemez.

Dersler Eğitimler Kitaplar kesinlikle satıldıktan sonra asla Fotokopi veya Kayıt araçlarıyla çoğaltılamazlar Ticari veya Ticari olmayan sebeplerle çoğaltılamaz dağıtılamazlar eğitim amaçlı olarak asla kullanılamazlar. İhlal yapan öğrenciler telif ihlallerinden dolayı tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılır. Herhangi bir ihlal veya Anlaşmazlık durumunda İstanbul Mahkemeleri Yetkilidir….

Tüm Danışanlarımız Online Seminerlerimize Katılanlar veya Kitaplarımızı Alan okurlarımız iş bu sözleşme metnini kabul etmiş sayılırlar. 

Kişisel verilerin korunması kanunu gereği bize doğum Haritası danışmanlıklar vb sebeplerle verilen bilgiler kayıtlar asla üçüncü şahıslara reklam veya başka amaçlarla verilmemekte satılmamakta ve bizdeki veriler ( Ses kayıtları veya Yazılı analizler ) Hizmet alımından sonra silinmektedir. Hizmet alanlar kendilerine gelen verileri kendileri saklamak zorundadırlar, sonradan bizden talep edemezler…

05320557520 whatsapp bilgi mesaj hattı