Geri

Doğum Haritası

Merkeze kabe alınarak size en doğru harita analizi yapılmakta. Güçlü ve zayıf yanlarınız dikkat edilmesi gereken konular özellikle çocuklarda yetenekler tüm dikkat edilmesi gereken durumlar Eşref saatleri zikir zamanları açıklanmakta.

Reftifikasyon

Doğum saati doğum tarihi belli olmayanlar için bunları belirlemeye yönelik özel soruların sorularak ortaya çıkartılma işlemine diyoruz. Özel sorulara dürüstçe ve doğru cevap verilmesi gerekmektedir. Ayrıca ikiz doğanların rektifikasyonları da yapılmaktadır.

Transit Analizleri

Transit gezegenlerin doğum haritasına olan etkileri tutulmalar dolar sert açılar satürn ve Jüpiter gezegenlerinin transit etkileri açıklanmakta. Varsa sıkıntıların giderilmesi için uygun esma okuma zikir Eşref saatleri kâbe merkezli olarak açıklanmakta.

El Analizi

Ellerinizin size mesajı nedir doğum haritası isim analizi ile beraber size açıklanmakta. Doğum haritası el alan izleri ve isim analizlerine hep beraber ele alarak açıklayan tek sayfa tek adres islam astrolojisidir…

İsim Analizi

İsim analizleri mana fonetik harf sayısı üzerinden ele alınarak doğum haritanıza ve ellerinize uygun analiz yapılmakta gerekirse size ek isim önerisi yapılmakta veya isim değişikliği önerisi yapılmakta.

Uyum Analizi

Sevdiğiniz ve sizin haritalarınız kıyasla anmakta, nelere dikkat etmelisiniz göl sorunlarınızı nasıl çözmeniz gerek bunların kaynağında neler olabilir açıklanmakta. Özellikle evlenmeden nişanlanma dan önce kesinlikle yapılması tavsiye edilir.

Şirket Analizleri

Şirketinizin kurulduğu tarihe göre oluşturulan haritayı kurumsal olarak ele alıp uygun sektörler yatırım zamanları şirketin gelişim siyaseti finans pazarlama reklam insan kaynakları ve bunun gibi konularda önemli konuşma hanlıklar verilmektedir. Şirketin logosu rengi sloganı neler olmalıdır bununla alakalı da size açıklamalar yapılır.

Bebek Doğum Tarihi

Hamile kalan annenin eğer sezaryenle doğum yapacaksa doğum günü ve saatinin belirlenmesi konusunda, isim belirleme konusunda destek verilmektedir.