Geri

31 Ocak 2018 Ay Tutulmasi – İslam Astroloji̇si̇’ne Göre

31 Ocak 2018’de Türkiye saati ile Süper Kanlı Mavi Ay tutulması gerçekleşecek. Bu Tutulmanın burçlara, yükselenlere, stelyumlara, ay burcuna etkisi, yapılması gerekenler neler olmalı? Hangi esmalar ve hangi besmeleler daha öncelikli, hangi gün oruçları ve sadakaları gündemde lütfen dikkatle okuyunuz…

Süper Kanlı Mavi Ay tutulması ne demek?

Süper diye adlandırılmasının nedeni dünyaya en yakın mesafeden olmasından dolayı.

Tutulmaların hepsi tam olmaz. Tam tutulmalarda Ay’ın etrafında kırmızımsı bir hale oluşur. Bu yüzden Kanlı denmiştir. Mavi denmesinin nedeni bir aylık süre içinde iki dolunay meydana gelmesidir.

 

İslam Astrolojisi, tutulmaları bir felaket habercisi gibi görmez. Tutulmaları hayırsızlığa veya uğurada yormaz. Tutulmanın olduğu burç ve eve gore insanın aslında doğum haritasına gore misyonu vardır. Aşağıda burç, yükselen veya stelyuma göre çözümlemeler yapılmıştır.

Buçlara yapması gereken bazı konularda görevler ve misyon yükleyerek bu görev dağılımını yapar. Bu görevler DUA, Esma, ibadet, oruç, sadaka ile bir kısım sorunlarda Allahtan yardım sağlama ve yardımı alabilme amaçlı amellerdir.

AŞAĞIDAKİ YORUMLARI Burcunuza, Yükseleninize Stelyumunuza ve Ay’ınıza göre okursanız daha iyi olur. 30 Yaş üstüyseniz yükselen daha çok etkili olacaktır.

(NOT: Esmalar günler eşref saatleriyle ilgili bilgiler ise Tutulma ASLAN Da olduğu için bir miktar ASLAN burcunda yazılmıştır. Hangi konularda tutulma öne çıkmakta diğer burçlar için bu yazılmıştır, o burçlar için neler gündemde en azından onların bilgisi var ihtiyatlı davranmaları için. Bu da az bişey değil…

Danışmanlık alanlara haksızlık olmakta. Bu nedenle bazı kısımlar boş bırakıldı, detaylarıyla beraber sadece danışmanlık alanlar için hazırlanmakta. Bu konuda anlayışınıza sığınmaktayız.)

( ASLAN) Burcu Yükseleni Stelyumu Ay burcu ASLAN olanlara Etkisi: Bu tutulma Aslanlarda yıla yeni bir vizyonla girme işareti. Yıllık planlarını yaparken ezberlerden kurtulmaları gerek. Eski klasik sonuç aldıkları yöntemleri bırakıp yenilikçi ve daha iyi sonuç alabilecekleri bir sistemle hareket etmelerinin işareti. Bunu yapmak için onlara gerekli enerji Ya Aziz Ya Muiz Ya Kayyum Esmalarıyla en az bir ay boyunca  Pazar sabah namazından sonar güneş doğmadan dua etmeleri ve işlerine başlarken ( Eunzünillahimineşşeytanirracim) Bi İsmi Allah El Aziz v’el Kayyum demeleri gerekmekte. Ayrıca Pazar günü oruç tutmaları veya sadaka vermeleri de hedeferine ulaşmada önemli bir yardımcı. Özellikle bir yetim yoksuldan “Allah Razı Olsun” sözünü almaları çok önemli Pazar günü.

( YENGEÇ) Burcu Yükseleni Stelyumu Ay burcu YENGEÇ olanlara Etkisi: Bu tutulma YENGEÇ yıla parasal mali konularda yeni bir vizyonla girme işareti. Yıllık mali planlarını yaparken ezberlerden kurtulmaları gerek. Finansal konularda yenilikçi bir vizyona gitmeleri lazım. Harcamalarda dikkatli olunmalı ve bununla beraber gelir getiren yeni bir iş planlaması yapılmalı. Bunu yapmak için onlara gerekli enerji ( Detaylı açıkalamalar Yıldız haritaları danışmanlığında verilecektir.)

( İKİZLER) Burcu Yükseleni Stelyumu Ay burcu İKİZLER olanlara Etkisi: Bu tutulma İKİZLER yıla iletişim kardeşler şöhret tanınmışlık medya konularda yeni bir vizyonla girme işareti. Yıllık iletişim becerileri kardeşlerle ilişkiler konusunda planlarını yaparken ezberlerden kurtulmaları gerek. KArdeşleriyle arası bozuk olanlar veya iletişim becerisi konusunda sıkıntılı olanlar yeni bir girişimde bulunabilirler. Bunu yapmak için onlara gerekli enerji ( Detaylı açıkalamalar Yıldız haritaları danışmanlığında verilecektir.)

( BOĞA) Burcu Yükseleni Stelyumu Ay burcu BOĞA olanlara Etkisi: Bu tutulma Boğa için yıla ail eve mülk edinimi konularda yeni bir vizyonla girme işareti. Anne ve baba ile ilişkiler, aile büyükleriyle ilişkilerde önemli bir döneme geçiş. Anne ve babanın sağlığı için dua edebilir, yeni hayırlı bir mülk almak için Allahtan yardım dileyebilirler.  Bunun için yapmaları gereken ( Detaylı açıkalamalar Yıldız haritaları danışmanlığında verilecektir.)

( KOÇ) Burcu Yükseleni Stelyumu Ay burcu KOÇ olanlara Etkisi: Bu tutulma KOÇ yıla çocukları veya aşık olduğu kişi hakkında veya sanata bakışları meselerinde yenilikçi bir tavırla girmeleri gerek. Kendi çocuklarını yetiştirmede veya çocuklarının sorunlarını çözmede farklı ve innovatif bir yönteme gitmeliler. Aşık olduğu kişiyle sorunu olanlarda eski metodları uygulamamalı yeni bir yol aramalı. Sanatsal konularla ilgilenenler ise ilerleme için farklı bakmak zorundalar. Aşık olduğu kişi ile sorunların çözülmesi için yapmaları gereken ( Detaylı açıkalamalar Yıldız haritaları danışmanlığında verilecektir.)

( BALIK) Burcu Yükseleni Stelyumu Ay burcu BALIK olanlara Etkisi: Bu tutulma ile BALIK yıla sağlık konularında yeni bir vizyonla girmesi gerek demek. Özellikle sağlık sorunları olanlar çözemedikleri kronik hastalıklarında alternative tıp tekniklerini ve şekillerini denemeliler ve bunu yaparken sonuç alan ve samimi dürüst insanların referanslarıyla yürümeliler. En az bir ay boyunca ……………………..gün battıktan hemen sonra ……………..namazı öncesinde yapmaları gereken ( Detaylı açıkalamalar Yıldız haritaları danışmanlığında verilecektir.)

( KOVA) Burcu Yükseleni Stelyumu Ay burcu KOVA olanlara Etkisi: Bu tutulma ile Kova yıla evlilik ortaklık konularında yeni bir vizyonla girmesi gerek demek. Özellikle evlilik veya ortaklık sorunları olanlar çözemedikleri kronik sorunlarını çözmede yöntem değiştirmeliler. En az bir ay boyunca ……..günü ………….. namazından sonra yapmaları gereken ( Detaylı açıkalamalar Yıldız haritaları danışmanlığında verilecektir.)

( OĞLAK) Burcu Yükseleni Stelyumu Ay burcu OĞLAK olanlara Etkisi: Bu tutulma ile oğlak yıla davalar mahkemeler miras ahiret inancının yenilenmesi konularında yeni bir vizyonla girmesi gerek demek. Davaları mahkemeleri olan Oğlaklar uzun ve yorucu mahkemelerde sonuç alabilmek için uzlaşma veya sonuca götürücü başka bir çaba harcamayı deneyebilirler. Bunun için yapmaları gereken ( Detaylı açıkalamalar Yıldız haritaları danışmanlığında verilecektir.)

(YAY) Burcu Yükseleni Stelyumu Ay burcu YAY olanlara Etkisi: Bu tutulma ile YAY yıla yüksek eğitim alanlarda, yurtdışı ile ilgili iş yapanlarda, dini konularda seyehat etmek isteyen kişilerde sorunların çözümü için bir yol bulma anlamına gelmektedir. Yabancı dil öğrenmek isteyenlerde yeni bir metodla yürüyebilir. Bunun için yapmaları gereken ( Detaylı açıkalamalar Yıldız haritaları danışmanlığında verilecektir.)

( AKREP) Burcu Yükseleni Stelyumu Ay burcu AKREP olanlara Etkisi: Bu tutulma ile AKREP yıla kariyer şöhret konularında yenilikçi bir tarz ile girmeleri gerekir. Bu yüzden Akrepler şeytanın kendilerine geriden yanaşmasıyla geçmişi düşünmekle oyalanmayıp önüne bakmayı ve anı en iyi planlayıp yaşamaları gerekmekte eğer başarı ve ilerleme istiyorlarsa. Peki Esmaları nedir bu dönemde? Bunun için yapmaları gereken ( Detaylı açıkalamalar Yıldız haritaları danışmanlığında verilecektir.)

( TERAZİ) Burcu Yükseleni Stelyumu Ay burcu TERAZİ olanlara Etkisi: Bu tutulma ile TERAZİ yıla arkadaşlıklar dostluklar organizasyonlar sosyal ilişkiler konularında sınavla girebilirler. Bu konularda tavrını değiştirmeli ve hake dene hak ettiği kadar prensibince yürümeliler. Ancak değerli dostlarını kırmamalı onları elinde tutmayı bilmelidir. Bunun için konuşmalarına tavırlarına daha dikkat etmeliler. Bunun için yapmaları gereken ( Detaylı açıkalamalar Yıldız haritaları danışmanlığında verilecektir.)

( BAŞAK) Burcu Yükseleni Stelyumu Ay burcu Başak olanlara Etkisi: Bu tutulma ile Başak yıla itikafla girmeli. Bunun için yapmaları gereken ( Detaylı açıkalamalar Yıldız haritaları danışmanlığında verilecektir.)

DOĞUM HARİTASI ANALİZLERİNDE OCAK VE ŞUBAT DÖNEMİNDE KANLI AYLA İLGİLİ SİZE ÖZEL DETAYLI ANALİZLERDE AYRICA YAPILACAKTIR.

KONU DEKANSAL OLARAK DA DAHA DETAYLI ELE ALINACAKTIR.

(YILDIZNAME) Doğum Haritası, Transit Analizler, El ve İsim Analizleri, Sevdiğinizle Yıldız Uyumu Analizleri ve Danışmanlıkları YOL REHBERİNİZDİR.

05320557520 Whatsapptan mesaj atınız döneliim

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir