5 Ekim 2017 saat 21:41’de Dolunay etkisini Koç burcunda 12 derecede maksimize ederken Koç burçları bu dolunaydan en fazla etkilenenlerden olacaklar. 2. dekan da olduğu için Aslanlarda ikinci derecede bu etkiden nasip alacaklar. Bu dönemde en öne çıkan Esma ül Hüsna Allah, Sabur, Rahman, Aziz, Kadir, Kerindir. Öne çıkan dua/namaz vakitleri Sabah namazından hemen sonra, Akşam Namazı ve hemen sonrası. Sağ elinizde yüzük parmağında Kan taşı veya Yakut, Sol elinizdeki yüzük parmağınız da Beyaz safir (Erkekler için) bayanlarda pırlanta Dolunay enerjisine temsilcilik eder. Başlnan işlerde olgunlaşma ve filizlerin açılmasıdır dolunay, harcanan emeklerin yeni bir aşamaya geçişidir onun ışığı. Gerilimlerimiz biraz huzursuzluklarımız alınan yolda değişim sürecinde yaşanan heyecandan kaynaklanabilir projejesi olanlar için. Burada tevekkül burada sabır KOÇ ve 2. dekan Aslan’ın ateş olması sebebiyle gerekmektedir. Dua, yapılan herşey yapıldıktan sonra sonucu Allahtan bekleme işidir, hiç bir şey yapmadan sadece dua edenlerin duası Katolik duasıdır, islamın duası değil. İslamın duası içinde önce Besmele sonra eylem sonra dua ile sonuç almadır. Katolik Besleme rahiplerin duası gibi asla değildir. Olmazda.

Koçlar dolunayla beraber genel olarak hangi konularda proje başlatmışlarsa bununla ilgili sonuçlarını alacaktır inşallah.

Balıklar mali konularda biraz sıkışsalarda maddi olarak ektiklerini hayırlısıyla biçme işaretini dolunayla almaktadırlar. Esmaları Rezzak, Kerim Kadir ile Sabah namazlarında (Zodyakta 2. ev) projeleri için dua etmeli (Özellikle 10 Ekim Salı sabah namazı).

Kovalar varsa kardeşleriyle sorunlarını çözme durumları bunlarla ilgili sonuçlar alabilirler yada iletişimde sıkıntı yaşadıklarını durumdan kurtularak kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri zaman dilimindeler ve söylemek istediklerini güzelce aktarabilirler. El habir, El Alim öne çıkan esmaları ve gece 1-3 (Zodyakta 3. ev) arasında gece namazıyla beraber bu esmaları dualarında söylemeliler (Özellikle Salı veya Cumartesi 1-3 gece namazı).

Oğlaklar aile ve mülk taşınma konularında varsa sorunların çözüm projeleri bunları halletme konusunda iyi bir dönemeçteler. Malikül Mülk, Muiz esmaları ile Cuma Yatsı namazında aile sorunlarının halledilmesi, mülk edinme, taşınma konularındaki projelerinin tamamlanması için dua etmeli.

Yay burçları, sevgisel konular, aşk, çocuklar, sanat faaliyetleri, edebiyat gibi konularda projelerinin yeni bir merhaleye geçmesi ve başarıyla neticelenmesi için pazartesi akşam namazı (Salı akşam namazı sayılır islamda çünkü güneş pazartesi akşam battığında Salı’ya geçilmiş olur) Vedud, Sani, Hay, Halik, Alim Musavvir isimleriyle dua ederek neticeyi Allahtan beklemelidir.

Akrep burçları sağlık, muayene, işyerindeki bazı sorunların halledilmesi ile ilgili olarak Eş Şafi, El Halik, El Kayyum esmalarıyla Pazartesi Akşam namazından güneşin batmasından hemen sonra duasını etmelidir.

Terazi burçları, 2009-2012 den beri yaralarını sarmakla uğraşmakta, evlilikleri yara alanlar ama boşanmayanlar ve evliliklerinin daha iyi bir yolda gitmesini dileyen plan ve projesini buna göre yapanlar ayrıca ortaklarıyla olan sorunlarını halletmeye çalışanlar için Salı İkindi namazından sonra El Vedud, El Cami isimleriyle dua ederek sonucun hayırlara vesile olmasını dilemeli.

Başak burçları, uzun zamandır gitmek istedikleri kabir ziyaretlerini yapabilirler, ayrıca bir mahkemesi olan ve bu konuda projesi olanlar için veya astroloji vb konuları öğrenmek sonuç almak isteyenler için uygun zamanlar, başlayanların sonuç alabilecekleri dönem. Salı ikindi namazında edilen dualar El Evvel vel Ahir ile de olursa hayırlara vesile olacaktır.

Aslan burcu olanların seyahat planlayanları veya programlayanlar, üniversite, yabancı dil öğrenme gayretinde olanlar süreçlerinde güzel sonuçlar alabilirler. Özellikle Rab, Hafız ile ayrıca “Subhanrabbiyelala” ile Allahtan hayırlı sonuçlar beklemelidir. Salı öğlen namazında secdelerinde Subhanrabbiyelala’yı 3 değil 7 kez söylemelidir en az.

Yengeç burcu olan kariyer ve şöhret tanınma gibi konularda eğer bir proje başlatmışsa bunları neticeye erdirmede güzel bir merhaleye geçecektir, belki biraz gecikmeler olmuş olabilir, kariyer beklentisi olanlarda da güzel neticeler alınabilir bu süreçte. Salı öğlen namazı öncesinde Aziz adı ile Rabbimizden istenmeli.

İkizler burcu ise organizasyon ve arkadaşlarıyla ekip çalışması içimde olanlarda sonuca gidecek güzel haberler veya kolaylıklar görebileceklerdir inşallah. Salı sabah kuşuk namazında Kayyum esmasıyla yardım dilenmeli.

Boğa burcu kafasını dinlemek tatil yapmak isteyenler için fırsatların doğabileceği zamanlar. İtikafa çekilmek ve bazı kitapları okumak isteyenler içinde iyi zamanlar gelmekte.

Allah herşeyin en iyisi ve doğrusunu bilir. Bize düşen tefekkür ile yazmak…

Hayırlı günler…

Doğum Haritası Analizleri, Transit Analizler, El Analizleri, İsim Analizleri, Yıldız Uyumları

Danışmanlıkları için 05352573693den iletişim kurabilirsiniz…