Ay tutulması 27 Temmuz’da gerçekleşecek. Bu tutulma, Ülkemizde yaklaşık saat 20.00 civarında başlayacak ve gece 02.15’e kadar devam edecek. Kanlı ay tutulmaları bir dönemin kapanıp diğer yepyeni bir dönemin başlangıcı demek. Bunu kötüye yormayan astrologlardan biri de benim. Burada sıkıntı her başlangıcın beraberinde bir zorluğuda getirmesi demek. Tutulmalarda cesur ve dikkatli adımlar atılırsa özellikle doğum haritanızda tutulmanın olduğu evle ilgili konularda rahatlama sağlanabilir. 28 yaş öncesi ve sonrası da önemli. 28 Yaş öncesinde Güneş, sonrasında ise Yükselen daha fazla baz alınarak bakılmalı o yüzden aşağıda yaşınıza göre ve stelyumunuza göre kanlı ay tutulmasını okumalısınız.

Burcu Yükseleni veya Stelyumu KOVA: Hayatın genelinde yapılması gereken çok önemli değişiklikleri ifade eder. Artık almanız gereken kararı ne olursa olsun almanız gerekmekte. Bunu ne kadar ertelerseniz sizin için o kadar zararlı bir durum ortaya çıkar. Sizin için en öne çıkan esmalar özellikle sabaha karşı veya sabah saat 9-11 arasında Kayyum Basıt Fettah Rahman Rahim Alim ve Hakim esmaları.

Burcu Yükseleni veya Stelyumu OĞLAK: Özellikle mali konularda yapmanız gereken köklü değişikliklere hazır olun. Zaten Satürn 1. Evinizde bu yüzden bu kararları ince eleyip sık dokumak zorundasınız. Sabah 3-5 arasında Rezzak Kerim Basıt Fettah Alim ve Hakim esmaları öne çıkmaktadır.

Burcu Yükseleni veya Stelyumu YAY: Son iki seneniz berbat geçti, şu anda da mali konularda bazı zorlanmalar yaşıyor olabilirsiniz. Ay tutulmasının size olan en büyük etkisi bu dönemde konuşmalarınıza dikkat etmeniz şeklinde, ayrıca kardeşlerinizle ilgili meseleleri konuşurken daha cesur olmalısınız. Gece 1-3 arasında gece namazınızda Basir Semi Basıt Fettah Selam esmalarıyla yardım dileyiniz Yaratıcıdan.

Burcu Yükseleni veya Stelyumu AKREP: 2012-2015 arası ananızdan emdiğiniz süt burunuzdan gelmiş olmalı. Sonrasında da ciddi zorlanmalarınız oldu. 2017 Ekimden buyana biraz yüzünüz gülmeye başlamış olmalı. Bu tutulma sizin anne baba ve taşınma mülk edinme gibi konularınızda olmakta. Ailede bazı zorlu sıkıntılı meseleler cesur tavrınız sayesinde aşılacaktır inşallah. Ayrıca taşınma veya mülk alma gibi planlarınız artabilir. Gece 23-01 arasında Rahman Rahim Malikül Mülk Afüv Kayyum Tevvab esmalarıyla dua etmeniz yerinde olur.

Burcu Yükseleni veya Stelyumu TERAZİ: Sevgi, aşk, çocuklar, sanatsal meseleler ön plana çıkarak çocuklarınızın sorumluluğuna daha fazla eğilebilirsiniz. Ayrıca bu konularda sorunların halledilmesi için Vedud Cami Halik Hay Musavvir gb esmalarla özellikle 21-23 arasında Allahtan destek istenerek cesur girişimlere başlanmalı.

Burcu Yükseleni veya Stelyumu BAŞAK: Başaklar sağlık ve iş konularında dikkatli adımlar atmak zorunda ani para kayıpları veya iş yerlerinde yaşanabilecek sıkıntılara dikkat etmek zorundalar. Özellikle Güneş batımından itibaren saat 21:00 e kadar olan zamanda Şafi Hafız Muiz esmalarıyla destek almalı ve iş veya sağlıkla ilgili kati kararlar almalılar. Bağırsaklarına, dizlerine ( Kilolu başaklar) ayak bileklerine dikkat.

Burcu Yükseleni veya Stelyumu ASLAN: Evlilikler ve ortaklıklar konuları gündemde. Özellikle de boşanmayı düşünen aslanlar eşleriyle yapıcı ve cesur konuşmaları yapmalılar. Evlilik veya ortaklıktan ne anlıyorlar görmeleri gerek. Hala sevgileri varsa bu durumda Vedud Cami Kadir Kayyum esmalarıyla Allahtan desteklerini İkindi ezanından Gün batana kadar ki zamanda çabalarına dua ile katkıda bulunmalılar. Bu eşref saatlerinde bu dualar ile destek almalılar ve çabalamalılar.

Burcu Yükseleni veya Stelyumu YENGEÇ: Yengeçler özellikle kendilerine çeki düzen verecekleri bir dönme girecekler, ölüm ahiret, davalar mahkemeler konusunda araştırma sorgulama vb ön plana çıkacaktır. Miras ve hukuksal konularda cesur ve zekice planlar yaparak ilerleyebilirler yeni başlangıçlara Gaffur Gafur Rahim Hakim ile merhaba diyebilirler.

Burcu Yükseleni veya Stelyumu İKİZLER: İkizler yurtdışı eğitim ve inançlar konusunda cesur kararlar almak zorundalar. Kararsızlıkları onları çok oyaladı. Son iki seneleri de özellikle evlilik konularında oldukça zorlu geçti bir çok ikizlerin, ortaklarından ve eşlerinden ayrılışlarına şahit oldu toplum. Hadi Rab Basıt Fettah esmaları özellikle Öğle ve ikindi arası öne çıkmakta.

Burcu Yükseleni veya Stelyumu Boğa: Kariyer konularında cesur adımlar onları bekliyor, bu konuda özellikle sanatçı olan boğalar aradıkları popülariteyi bulacakları bir döneme girmektedirler. Bu konuda ciddi planlamalar yapmalılar.

Burcu Yükseleni veya Stelyumu KOÇ: Koçlar plan organizasyonlar arkadaşlıklar konularında kendilerine çeki düzen vermek zorundalar. Üzerlerine ağır programlar yüklenebilir. Özellikle saat 11-13 arasında Aziz Muiz Basıt Fettah esmaları öne çıkmakta.

Burcu Yükseleni veya Stelyumu BALIK: Ruh dünyalarında büyük bir değişime gidecek burçlardan biri. Sorgulamaları artacaktır ve yanlış yolda olan Balıklar kendilerini doğru yola iteceklerdir bu dönemde. Selam Basıt Fettah esmalarıyla Gün doğumundan saat 9 a kadar olan zamanda Selam Esmasıyla dua edilerek spirütüel gelişime çare aranmalı dua  ile…

KENDİNİZE BİR İYİLİK YAPIN

05352573693

GÜLŞEN ÖZCİMBİT HANIMI ARAYIN

 YILDIZNAME ( Doğum Transit Haritaları El İsim Sevilenle Uyum) ANALİZLERİNİZİ YAPTIRMAK İÇİN

RANDEVU ALINIZ.

ÇOCUKLAR İÇİN DAHA ÖNEMLİ….