18 Kasım 2017’de saat 14:43 de AKREP burcunun yengeci de temsil eden 3. dekanında gerçekleşecek olan Yeni Ay, yeni başlangıçlar için fırsatlar sunacak. Bu durum Akrep Yükselen Yengeç olan Türkiye Cumhuriyetini ve Cumhurbaşkanı RTE’nı da yakından ilgilendirmekte.

Türkiye Cumhuriyetinin 5. evinde ve RTE’nin de 10. evinde gerçekleşecek yeni ay Devletin kendi vatandaşlarının (5. Ev Devletin Haritasında halkını temsil eder) sorunlarıyla daha fazla ilgilenmek adına yeni siyasetler üretmesinin işareti. Yol, Köprü, Hastane yatırımlarına önem veren devlet aynı oranda kendi çocukları olan Halkın sorunlarına bir o kadar eğimedi. Hatta halk 15 Temmuzda kendi devletine sahip çıktı ancak Devlet Halkın Devletine sahip çıktığı kadar devlet halka ve sorunlarına sahip çıktığıpek söylenemez. Asgari ücretin Açlık sınırının altında olması, Emekli maaşlarının çok düşük olması, işsizlik paralarının işsizlere değilde yol yapımına ve batan esnaflara yardımlara harcanması halkın vicdanını yaralamaktaydı ama halk Demirel, Çiller, Yılmaz gibi liderleri gördüğü için buna da şükür deyip sineye çekmekteydi herşeyi, diğer yandan Demireli Çilleri Yılmaz’ı tanımayan genç nesilin bir çoğu hükümetin siyasetinden hiç memnun değil. İşte tam bu noktada Hükümet ve devlet halkın ihtiyaçlarına cevap verme adına harekete geçme hissiyatına kapılarak siyaset oluşturabilir zaten ucuz et konusuda bu siyasetin bir habercisiydi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 1. evi Oğlak ve Satürn hızla Erdoğan’ın 1. evine doğru ilerlemekte ve bu ilerleyiz 2019’da onu ciddi manada zorlayacak. Eskisi gibi kolayca seçilemeyebilir. İki turlu seçimde kötü sürprizlerle karşılaşma ihtimali çok yüksek. Buna karşı şimdiden ciddi önlemler almalı, belkide AK Partiyi kapatıp yerine kalkınmayı değilse AHLAKI öne çıkaran değerlere önem veren halka önem veren Adalet ve Ahlak Partisi kursa şansı daha da yükselecek. Yeniay’ın 10. evde RTE’nin kariyerinde yeni açılımlar yapmak için fırsatlar oluşturabilir. Elbette “Ne Kariyeri? Adam Cumhurbaşkanı olmuş daha ne olsun?” diyenler olacaktır. Ancak asıl kariyer halkın kalbinde olan makamdır. Eğer Cumhurbaşkanı, halkın maddi durumu en kötü durumda olanların isteklerine kulak verirse kendisine yardım için mektup yollayan binlerce insanın derdine çare olursa ve işsizlik paralarını işsiz insanlara verilmesini sağlarsa sosyal devlet anlayışını öncüllerse o zaman daha da fazla halkın kalbinde yer bulur. Yoksa 3. Havalimanı bile onu 2019 da kurtaramaz. Çünkü Halkın kalbi kırılmaya başladı. RTE, bunu daha iyi anlayacağı ve bunun için projeler geliştireceği bir döneme girmekte.

YENİAY’ın Burçlara Yükselenlere, Ay Burcuna, Stelyumlara etkisi aşağıdadır. (ÖNEMLİ: Aşağıdaki açıklamaları Burcunuza, Yükseleninize, Ay ve Stelyumunuza göre okuyunuz. Eğer 30 yaş öncesindeyseniz önce Burcu, 30 yaş yukarısındaysanız önce Yükseleni öncülleyrek okumalısınız.)

KOÇ BURCUNA ETKİSİ: Koç burcu, yükseleni koç olanlar veya stelyumu Koç’ta bulunanlar için inançlar, miraslar konusunda yeni açılımlar ortaya çıkacaktır. Bu konularda vizyon değişikliği gündemde. Bu dönemde onlar için en çok Salı günü ikindi namazı ve Muziz, Aziz, Afüv, Tevvab, Gaffar ve Rahman esmaları öne çıkmakta.

Şirketi bu burçta yükselende veya stelyumda olanlar bekledikleri hukuk mücadelesi sonuçlanabilir yada yeni bir dava açabilirler.

BOĞA BURCUNA ETKİSİ: Boğa burcu, yükseleni Boğa olanlar veya stelyumu Boğa’da bulunanlar için evlilik ve ortaklıklar öne çıkmakta. Bu konuda bitirme veta devam kararları alabilirler, ancak Jupiterin transit konumda bu evde olması devam kararları almaya daha yatkın olmalarına yol açar. Cuma ve Salı ikindi namazı sonrasında Kerim Cami ve Vedud esmaları ile eşleri veya ortakları için dua etmeliler.

Şirketi bu burçta yükselende veya stelyumda olanlar bekledikleri şirketlerinin ortaklarıyla yeni başlangıçlar yapabilir veya bir ortaklığı bitirip başka bir firmayla çalışmak adına anlaşma yapabilirler. Uzun zamandır bekleyen bir ihale alınabilir sonuçlanabilir yada yeni bir işe koyulabilirler.

İKİZLER BURCUNA ETKİSİ:  İkizler burcu, yükseleni   olanlar veya stelyumu  bu burçta bulunanlar için sağlık ve iş konuları gündemde ve yeni bir iş arayanlar veya hasta olanlar için derdine deva arayanların sonuca ulaşmaları için önemli bir başlangıcı haber vermekte. Alim Şafi, Kayyum esmaları Pazartesi veya Salı akşam namazı öncesinde dualarda zikredilmeli.

Şirketi bu burçta yükselende veya stelyumda olanlar şirketlerinin mali tablolarını gözden geçirmeli, başkalarına yaptıkları işlerde karlılıklarını ölçmeliler. Önlerine bakmalılar.

YENGEÇ BURCUNA ETKİSİ:  Yengeç burcu, yükseleni  olanlar veya stelyumu  yine yengeçte bulunanlar için sevdiği aşık olduğu yada çocukları için önemli kararlar almak durumunda kalabilirler. Pazar ve Pazartesi akşam namazında ettikleri dualarda Vedud, Rahman esmalarıyla sevdiklerine ve çocuklarına dua etmeliler. Sevdikleri insanın veya çocuklarının yeni başlangıçlar yapmalarına teşvik etmeliler. Kötü giden ilişkilerde yürümüyorsa yürümüyor diyerek yeni denizlere yelken açılmalı.

Şirketi bu burçta yükselende veya stelyumda olanlar çalışanlarına karşı şirket politikalarını gözden geçirmeliler ve yaptıkları hataları düzeltmeliler. Adil ve etik ücret politikası gütmeye başlamalılar. İşleri böylece daha da bereketlenecektir. Özellikle çalışanların iş ve ergonomi konularında fikirlerine açık olunmalıdır.

ASLAN BURCUNA ETKİSİ:  Burcu, Ay’ı, yükseleni  veya stelyumu  Aslanda bulunanlar için anne baba, taşınma, ev, mül alma, kiralama konuları daha fazla ön plana çıkacak. Bu konularda yeni fikirler veya fırsatlara merhaba diyebilirler. Cumartesi veya Pazartesi yatsı namazlarında Anne ve Babaları için, mülk alma satma konularında hayırlı başlangıçlar yapmak için dualar etmeliler.

Şirketi bu burçta yükselende veya stelyumda olanlar şirketin kurucu ortaklarıyla yeni ve genel bir toplantı yapmalılar eğer şirket Aile şirketiyse birinci kurucu jenerasyondan fikirler almalılar.

BAŞAK BURCUNA ETKİSİ:  Burcu, Ay’ı, yükseleni  veya stelyumu  başakta bulunanlar için iletişim, kurslar, kardeşler öne çıkmakta. Küs olanlar kardeşleriyle barışmak için yeni başlangıçlar yapabilir, bir kursa katılmak isteyen iletişim becerisini güçlendirmek isteyenler veya öne çıkmak isteyenler için popülarite adına yeni başlangıçlar olacaktır. Çarşamba ve Salı gece namazlarında Basir Semi Alim Halim Esmaları Selam Esmasıyla dua edilmelidir. Çarşamba ve salı günü ikindi vaktinde kardeşler ve kurslarla ilgili yeni başlangıçlar yapılabilir. (Telefon etmek vb).

Şirketi bu burçta yükselende veya stelyumda olanlar ürettikleri mal ve hizmet konularında fuarlara mutlaka katılmalılar eğer Fuarda stand açamayacaklara bile en azından iş birliğinin geliştirilebileceği firmalarla tanışmak için mutlaka gitmeli şirket yetkilileri fuarlara.

TERAZİ BURCUNA ETKİSİ:  Burcu, Ay’ı, yükseleni  veya stelyumu  Terazi bulunanlar için maddi konularda yeni  başlangıçlar önemli yatırım kararları alınabilir. Cuma ve Salı sabah namazında Kerim Gani esmalarıyla dua edilmelidir. İnşirah suresi mutlaka okunmalıdır.

Şirketi bu burçta yükselende veya stelyumda olanlar yapacakları yatırımlar için başlama kararı alabilirler yeni güzel gelişmeler onları buna zorlar.

AKREP BURCUNA ETKİSİ:  Burcu, Ay’ı, yükseleni  veya stelyumu  Akrep’te ( Özellikle 3. dekanda doğanlar) bulunanlar için yıllık planlar yaparak hemen her konuda yeni atılımlar ve eski zorlu sıkıntıların ve acıların ( Ekim 2012 den Ağustos 2015’e kadar ki) yaraları sarma adına nefes alabilirsiniz.

Şirketi bu burçta yükselende veya stelyumda olanlar şirketin yapmayı planladığı genel değişiklikler konusunda geniş katılımlı idareciler ve astlarla toplantılar düzenlenmeli. Hep beraber çalışanlara gaz verilerek yep yeni bir gelecek için başarıya hep birlikte söz verilmeli.

YAY BURCUNA ETKİSİ:  Burcu, Ay’ı, yükseleni  veya stelyumu  Yay’da olanlar, 2012 Ekimden şimdiye kadar geçen zaman içinde çok yoruldular çok sınandılar, gözden çaptan düşenler kandırılanlar oldu. Acıları sarma adına kendileri ile biraz başbaşa kalma ve kafa dinleme dönmindeler hastanın nekahat dönemi gibi. Tıpkı ameliyat sonrasında şöyle nefes alan bir hasta gibi zavallı Yay burçları. İşte Yaylar neyin en çok önemli olduğunu anladılar. Yaşadıkları travma son iki bucuk yıl zorladı onları. Sağlığına genel olarak kendine dikkat etmeyen YAY’lar son iki yılı atlatamadılar bile. Ancak ufukta kurtuluş görünmekte. Perşembe Salı sabah namazı sonrası güneş doğduktan sonra SELAM BASIT RAHMAN Esma kombinasyonu ile edilmelidir ve mümkünse bu yürürken olmalı.

Şirketi bu burçta yükselende veya stelyumda olanlar iflas etmedilerse eğer, şirketlerini revize ederek dikkatle ve stabil kalarak yürümeliler.

OĞLAK BURCUNA ETKİSİ:  Burcu, Ay’ı, yükseleni  veya stelyumu  oğlak olanlar dostluk ve arkadaşlıklarına dikkat etmeli. Mert olmayan sahtekar vefasız dostluklara çok ama çok dikkat etmeliler, mümkünse uzak durmalılar. Eğer bunu yapmazlarsa bedellerini çok ağır öderler. Hemde analarından doğduklarına pişman olarak. Bu nedenle sınavlarının 2017 Aralıkta başlayacağını bilerek kesinlikle ayaklarını yorganlarına göre uzatmalılar. Cumartesi ve Salı kuşluk vakitlerinde Kayyum Cami Fettah esmalarının kombinasyonlarıyla Kuşluk namazıyla Allahtan yaklaşmakta olan Satürn’ün zorlayıcı etkilerini minimal olarak atlatmayı istemeliler.

Şirketi bu burçta yükselende veya stelyumda olanlar Şirketlerinin iş yaptığı firmalara dikkat etmeliler. Dost ve müttefik görünen bu firmalarla sağlam evrak almadan asla işe girmemeli verilen sözlere de kesinlikle güvenilmemelidir. Mümkünse adı çıkan firmalarla asla iş yapılmamalı.

KOVA BURCUNA ETKİSİ:  Burcu, Ay’ı, yükseleni  veya stelyumu  Kova olanlar için öncelikli konu yeni başlayan kariyer ve tanınmışlık. Kendini örselenmiş kandırılmış hisseden Kovalar için yeni güzel başlangıçlar var. Ancak nankör olmamalılar, ve kendilerine yeni başlangıç yapma konusunda destek veren insanları da taktir etmeliler. Nankörce davrandıklarında önlarinde onları bekleyen çok zorlu sınav olacak o dönemi kolayca atlatamayacaklardır çünkü yalnız kalıp sorunlarıyla boğuşabilirler. Cumartesi ve Salı öğle namazı öncesinde Aziz esmasıyla dua onların yeni başlangıçlarına destekçi olacak enerjiyi verecektir.

BALIK BURCUNA ETKİSİ:  Burcu, Ay’ı, yükseleni  veya stelyumu  Balıkta olanlar yurt dışı konusunda yeni kararlar alabilirler, başka bir ülkeye gezmek veya temelli kalmak için gidebilirler. Yüksek eğitim almak isteyenler içinde büyük yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Yabancı dil öğrenmek isteyenler veya ikinci dile niyetlenenler için tamda başlama zamanı. Perşembe Salı öğle namazlarında Rab, Alim, Semi, Basir esmalarıyla dualar edilmeli.

Şirketi bu burçta yükselende veya stelyumda olanlar yabancılarla iş yapma ve ihracak konularında niyetliyseler yeni güzel başlangıçlar konusunda cesur olmalılar.

YENİ AY’ın Esması Afüv, Tevvab, Gaffar Gafur, Rahman Rahim. Öne çıkan Namazı İkindi, Kabe köşesi Güney, Ülkesi Türkiye, meslekleri Cerrahlar, Askerler ve Polisler.

KENDİNİZE, SEVDİKLERİNİZE ŞİRKETİNİZE İYİLİK YAPIN

ARAYIN!!!

DOĞUM HARİTASI (YILDIZNAME), TRANSİTLER, EL VE EL ÇİZGİLERİ 

ANALİZLERİ, İSİM ANALİZLERİ, SEVDİKLERİNİZLE YILDIZ UYUMLARI 

ÇOK UYGUN FİYATLARLA…

DANIŞMANLIKLAR İÇİN 

05352573693 

ayhanozcimbit@gmail.com

Facebook: www.facebook.com/islamiastroloji

Youtube:   www.youtube.com/AyhanOzcimbitTV

Twitter:     www.twitter.com/Ozcimbit_Ayhan