11 Ağustos 2018 Cumartesi (13:00) Aslan Burcunda 18 derece 41’ Aslan burcundaki parçalı güneş tutulmasının burçlara yükselenlere ay burcunuza ve stelyumunuz varsa ona olan etkilerini okuyabilirsiniz. Ancak tutulmanın 18 derecede olduğunu bilmeli ve doğum haritanızda bu dereceye göre bakarak okumanız gerekmekte. Özellikle tutulma hangi evinizdeyse iyi görmelisiniz. Buna göre tedbirler almalısınız.

TUTULMANIN TÜRKİYE’YE ETKİSİ:

Türkiyenin yükseleni Yengeç olduğu için tutulma 2. Maddiyat ekonomi evinde olacak. Bu tutulma Türkiye ekonomisi için son derece önemli etkilere gebe. Bildiğiniz gibi 2010 yılından beri Amerikan ve Batı emperyalizmi Türkiye’nin bağımsızlığına yönelik operasyonlar yapmakta ve MIT içinden Amerikan ve Batı ajanı köstebeklerin çıkarılmaya başlamasından beri devam eden operasyonlar ( Gezi, 17-25 Aralık, Çözüm Sürecinin bitirilmesi -Terörün yok edilmesi, Fetö Darbesi, Doların arttırılması operasyonu, Halk Bankası Gn Müdürünün tutuklanması, Casus Pastör’ün Türkiye’de Fetö Darbesine yardımı, Amerika’nın yeni başkanının açıklamaları ve zayıf ekonomileri yok etmek için Faiz Arttırımı vb) son merhalesine gelmeye başladı. Casus Pastörün Salı verilmesini aksi takdirde Ambargoları başlatma tehditlerinde bulunan ABD nin kafası çalışmayan Efangelist derin devletin kuklası Trump’ın söylemleri Doları arttırmaya başladı. Zaten ABD nin gittikçe bağımsızlaşan Türkiyeden rahatsızlığının bir uzantısı bu. Bir CIA Ajanı olan Pastörün verilmesi Türkiyenin elindeki kozu ABD ye vermesi demek olur. Oysa ABD Terör örgütü lideri Gülen’i ABD içinde tutmakta binlerce terör mensubuna da kucak açmakta. Türkiyeden ABD’ye yığınla gizli bilgiler Kozmik Odandan çalınıp ABD ye iletildi bile.

Peki Türkiye eli kolu bağlı kalacak mı?

Hayır. BU tutulma sonrasında ciddi daha etkin ekonomik kararlar alınacaktır. ÇİN Rusya Brics ülkeleri Afrika ve Latin Amerika ile ticaretin genişlemesi için yeni açılımlar gündemde. Bunlar başlatılacaktır. Ekonomide varlık barışı vb bir çok yapılandırmalardan da gelecek olan paralar rahatlama sağlayacaktır. Halkımız ekonomide Devletin aldığı yeni kararları desteklemelei. Ülkesini düşünüyorsa asla Dolar, Euro almamalı. Parasını altın, devlet tahvilleri, borsa gibi ülke ekonomimize zarar değil kar getirecek alanlara yatırmalı. Hepimiz parayı sonradan yine buluruz ama başka bir Türkiye’yi asla bir daha bulamayız bu nedenle bazı Türkiye düşmanı astro tetikçi hainleri dinleyerek paranızı lütfen dövize yatırmayın üzerinde Bayrağımız ve Atatürk bulunan ulusal paramızın değerini hep beraber koruyalım. Bunun için devletimize sonuna kadar destek olalım. İnşallah ekonomimiz daha iyi olacak. Türkiye, Jupiterin yay’a geçmesityle beraber Ekim ayından itibaren daha kolay nefes alabilecek Büyüme rakamları daha iyi olacak, özellikle sağlık sektöründe daha fazla çağ atlayacak işler yapacaktır. Sağlık Turizmi bu dönemde en fazla yatırım yapılması gereken alan. İş adamları özellikle sağlık sistemi kötü olan Avrupa’dan yığınla hastayı Türkiye’ye getirebilecek sistemler için çabalamalı ve hastane sağlık ilaç vb yatırımlarına hız vermeliler. Türkiye Satürn’ü 7. Evde olmasından dolayı ABD ve NATO ile olan ilişkilerinde daha temkinli hareket etmeye devam edecek, ABD ve Nato’yla ilişkilerini kesinlikle daha dikkatli gözden geçirip ülke içindeki üstlerini de daha dikkatli gözleyecektir.

Kürecik, Kesecik ve İncirlikteki üstler eskisi gb serbestçe ABD ve Nato nun terör örgütü PKK’ya rahatça silah ve lojistik destek sağlayarak Mehmetçik ve sivil kayıplarımızın artmasına sebebiyet vermeyecekler. Çünkü her şey IHA’lar ve SİHAlarla daha çok kontrol edilecek havadan. Dolayısıyla Türkiye bu senenin son yarısı ve gelecek sene mücadelelerini azimle ve kararlılıkla devam ederek gelmek istediği bağımsızlık ve Atatürk’ün belirttiği gelişmişlik seviyesine ulaşmaya tüm hızıyla gayret görerek 2023 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşacaktır…

ABD ve Rusya açısında Yay’a geçen jupiter sayesinde rahatlama var ancak ABD kendi yaptırım tuzaklarına düşmeye başlayacak, 2. Evinden geçecek olan Satürn ABD de karışıklıklar kasırgalar yangınlar her türlü belaları ayaklanmada dahil görebilir. Özellikle üstü örtülü yapılan Irkçılık ABD içinde parçalanmayı beraberinde ekonomik krizle beraber getirebilir ve Calexit önemli başarı sağlayabilir.

YÜKSELENİ BURCU STELYUMU AY’I ASLAN’DA OLANLARA ETKİSİ: Bu tutulma Aslanlarda hayatın genelinde bir düşünme sorgulama her konuda yeni bir başlangıç yapmaya itilme demek. Kadir Basıt önemli esmalar. Pazar günü yapılan sadakalar bu başlangıçların hayırla sonuçlanmasına sebep olur. Pazar günü sabah namazı ve gün doğumu arasında ibadetle geçirmek önemli. Özellikle geçen güneş tutulmasının etkisiyle eşleriyle sorunları olan bazı aslanlar kesin karar alabilirler tamam yada devam konusunda.

YÜKSELENİ BURCU STELYUMU AY’I YENGEÇ OLANLARA ETKİSİ: Yengeçler parasal konularda önemli başlangıçlara gebe. Önemli iş anlaşmaları imzalayabilirler. Ellerinden belli bir miktar para çıksada bu bir yatırım ve geri dönüşü kısmetli olacaktır inşallah özellikle Pazartesi veya Pazar günleri İmsak vakti ile Sabah ezanı arasında Rahman Rahim Rezzak Samet Gani ve Kadir esmalarıyla dua edip bu günlerde sadaka verirlerse. Yengeçler ortaklık anlaşmalarında dikkatli olmalılar ve işlerini noterden sağlam şekilde yapmalılar.

YÜKSELENİ BURCU STELYUMU AY’I İKİZLER OLANLARA ETKİSİ: İletişim ve kardeşler konusunda sorunları olanları çözüm oluşturmaları daha muhtemel bu konuda. Özellikle sunum yapacak olanlar projesi planlarını üst makamlara anlatacak olan İkizler burçları çok iyi hazırlanmalı. Çarşamba veya Pazar günleri gece 1-3 saatleri arasında Alim Hakim Basıt Fettah esmalarıyla Allahtan destek almalı. Çarşamba veya Pazar verecekleri sadakalar özellikle bu konularda işlerin hızlanmasını sağlayacaktır inşallah.

YÜKSELENİ BURCU STELYUMU AY’I BOĞA OLANLARA ETKİSİ: Boğalar, eğer anne ve babalarıyla sorunları varsa bunları halledebileceklerdir. Taşınma ve ev alma isteğindeki boğalar bu konuda dikkatli olmalı anlaşmalarını dikkatli yapmalılar. Perşembe yatsı namazlarında anne ve babaları için şafi ve hafız ile dua edebilirler, Basıt ve Malikül Mülk ilede hayırlı mülk edinimi talep edebilirler.

YÜKSELENİ BURCU STELYUMU AY’I KOÇ OLANLARA ETKİSİ: Çocuklarının eğitimi ve sorumluluğu konusunda mücadele veren, yada sevdiği ile sorunları olan Koçlar ise bu dönemde daha rahat nefes alacaklardır. Ya başlamış ama ilerlemeyen bir sevgiyi sonlandırabilir yeni bir aşk hayatına kapı aralarlar yada çocuklarıyla ilgili konularda çözüm bulurlar. Pazartesi veya Cumartesi akşam namazlarında Vedud Fettah ile dua etmeliler. Salı veya Pazar gündüz de sadaka vermeliler.

YÜKSELENİ BURCU STELYUMU AY’I BALIK OLANLARA ETKİSİ: Balıklar özellikle sağlık ve işlerinde dikkatli olmalı ve kati kararlar almak zorunda kalabilirler. Yeni bir iş aramaya kalka da bilirler. Sağlık konusunda kati kararlar alabilir kilo vermek isteyenlerde başarı daha fazla olacaktır balıklarda. Özellikle Çarşamba güneş battıktan sonra Şafi esmasıyla sağlık için dua edilmeli, Perşembe gündüz sadaka verilmeli bu da sağlık için daha iyi olacaktır.

YÜKSELENİ BURCU STELYUMU AY’I KOVA’DA OLANLARA ETKİSİ: Kovalar bu tutulmanın etkisini en çok eşleriyle ve ortaklarıyla olan ilişkilerinde yaşayacaklardır. Bu tutulma sayesinde eğer araları bozuksa eşleriyle tamam yada devam kararı alacaklardır daha fazla. Cumartesi veya Pazar ikindi ile akşam arasında Vedud Cami Basıt esmalarıyla destek alınmalı Allahtan ayrıca Cumartesi Pazar ikindi vakti yetimlere sadaka verilmeli.

YÜKSELENİ BURCU STELYUMU AY’I OĞLAK’TA OLANLARA ETKİSİ: Herhangi bir davası olan Oğlaklar mahkemelerinden sonuç alabilirler yada süreç halindeki davalarına daha da dikkat etmeliler. Davaya iyi hazırlanmalılar avukatlarını boş bırakmamalılar. Astroloji inanç konularında araştırmalarını derinleştirmeliler bu konuyla ilgilenen Oğlaklar. Cumartesi veya Pazar günü tam ikindi vaktinde Afüv Tevvab Gaffar Gafur ile af dilemeliler Allahtan ve af dileyen birini de affetmeliler.

YÜKSELENİ BURCU STELYUMU AY’I YAY’da OLANLARA ETKİSİ: Son iki senesi berbat geçen Yaylar bu tutulmadan en çok eğitim gurbet vb konularda sıkıntı çekenler etkilenecektir onlar eğitim konularında veya yurtdışı planları konusunda daha iyi bir karar alabileceklerdir. Jupiter yakında yay’a da geçecek bu Yay burçlarının özellikle son iki senede ki yaralarını sarmalarına neden olacaktır. Perşembe öğlen namazında Hadi esmasıyla destek almalı yaylar ve sadakalarını bu vakitte vermeliler tabi son iki senesi çok kötü geçen yaylar oruç ta tutsa Perşembe daha iyi olur.

YÜKSELENİ BURCU STELYUMU AY’I AKREP’te OLANLARA ETKİSİ: Uzun zamandan beri kariyer fırsatı beklen Akrepler aradıkları fırsatı bu dönemde bulabilirler. Salı veya Pazar günü sanah 11 de Aziz ve Muizle dua etmeliler ve sadakalarını da bu günlerde vermeliler. Özellikle Ekim ayından sonra maddi konularda yükseliş Akrepleri beklemekte inşallah özellikle 30 yaş üstü yükseleni Akrep olanlar bundan en çok etkilecek olanlardır.

YÜKSELENİ BURCU STELYUMU AY’I TERAZİ’de OLANLARA ETKİSİ: Teraziler en çok dostluk arkadaşlık ve organizasyonlarda bu tutulmadan etkilecekler ve işe yaramaz eski tanıdıklarını arkadaşlarını ıskartaya çıkartıp yeni dostluklar edineceklerdir. Cuma veya Pazar sabah 9-11 arasında önemli kararlarını alabilirler özellikle Vedud Fettah Hakim esmalarıyla. Bu saatte ve günlerde sadakaları onların organizasyon işlerinde hız kazanmalarını sağlar.

YÜKSELENİ BURCU STELYUMU AY’I BAŞAK’ta OLANLARA ETKİSİ: Başaklar bu tutulmanın etkisini ruhlarının derinliklerinde hissederler kendilerine huzur veren ve vermeyen şeylerin neler olduğunun envanterini çıkartarak huzrularının artmasını sağlayacak eylemleri açığa çıkartırlar. Özellikle Çarşamba güneş doğduktan sonra Selam esması ve sadaka verme dönemi başlamakta. Bu onlara büyük bir huzur verecektir. Bu arada herkesin mükemmel olmasını beklememeliler herkese de eleştiride bulnmamalılar. Hz Ömerin dediği gibi “Başkalarının yanında yapılan eleştiri Hakarettir” sözünü unutmamalılar.

NOT: Sadakalarınızı üniversitede okuyan lisede okuyan maddi durumu çok kötü olan Yetim kızlara veriniz. Babası anası olan ama maddi durumu çok kötü olanlarda Yetim kapsamındadır. Babası anası olmayan ama zengin olan kızlar ise yetim kapsamında değildir İslamda. Yetimlikten İslamın kast ettiği gariban olmaktır. Babası anası kocası olduğu halde bakıma muhtaç kalan gariban kadınlarda Yetim sayılır.

Mesela Afrika’da tüm parasını pasaportunu kredi kartlarını çaldıran iş adamı dahi garibandır ( iflas eden yiyecek ekmeği kalmayan esnafta) o an için YETİMDİR. Bunun gibi. İslam önce mantık dinidir.

 

Kendinize bir iyilik yapın.

Yıldızname ( Doğum haritası, Transit Etki analizleri, El ve İsim Analizleri, Sevdiğinizle Uyum Analizleri) Danışmanlıklarımızdan faydalanın….

05352573693

(Gülşen Özcimbit Hanım efendiden detaylı bilgi alınız)